Son Aranan Sihirdarlar
Xayah Şampiyon Simgesi
Xayah
Asi
Nişancı

Xayah ŞAMPİYONU HAKKINDA

Xayah İstatistikleri
Can Değeri 545 (Seviye Başına: +80)
Can Yenileme 6 (Seviye Başına: +0.75)
Mana 340 (Seviye Başına: +40)
Mana Yenileme 8.25 (Seviye Başına: +0.75)
Saldırı Gücü 56 (Seviye Başına: +2.2)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +3.3%)
Saldırı Menzili 525
Zırh 24 (Seviye Başına: +3)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 325

Xayah, halkını kurtarmak için bireysel savaş veren ölümcül ve kusursuz bir vastaya devrimcisi. Hızını, kurnazlığını ve jilet gibi keskin tüy bıçaklarını kullanarak yoluna çıkan herkesi yok ediyor. Xayah, ortağı ve sevgilisi Rakan ile omuz omuza çarpışarak git gide küçülen kabilesini korumaya ve ırkını eski ihtişamına kavuşturmaya çalışıyor.

\'\'Hiç tüyle deşilmiş miydin?\'\'

(P) Pasif Kusursuz Kesik

Xayah'nın yetenek kullandıktan sonraki birkaç saldırısı, yoluna çıkan bütün rakipleri deşip geçer (ilk isabet alandan sonraki tüm hedefler daha az hasar alır). Ayrıca bu saldırılar, düştükleri yerde bir tüy bırakır. Tüyler çok kısa olmayan bir süre boyunca yerde kalır.

(Q) Çifte Hançer

Xayah düz bir hat üzerinde isabet ettikleri bütün rakiplere hasar veren iki bıçak fırlatır. Bıçaklar düştükleri yerde bir tüy bırakır.

(W) Amansız Hiddet

Xayah keskin tüylerden bir fırtına oluşturur ve bu sayede sonraki birkaç normal saldırısının güç ve hızını arttırır. Xayah Amansız Hiddet ile güçlenmiş durumdayken bir rakip şampiyona saldırırsa kısa süreliğine hareket hızı kazanır.
Xayah Amansız Hiddet'i Rakan yakınındayken etkinleştirirse bu yeteneğin etkilerini Rakan da kazanır.

(E) Keskin Çekim

Xayah tüylerini geri çağırır ve tüyler Xayah'ya dönerken isabet ettikleri rakiplere hasar verir. Herhangi bir hedef aynı anda birden fazla tüyden isabet alırsa kısa süreliğine yere sabitlenir.

(R) Tüy Fırtınası

Xayah havaya sıçrayarak kısa süreliğine hedef alınamaz hâle gelir. Kısa bir aradan sonra koni şeklinde bir alana bıçaklar yağdırır ve yağdırdığı bıçaklar isabet ettikleri hedeflere hasar verip yerde birer tüy bırakır. Xayah havadayken de hareket etmeyi sürdürebilir.

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları