Son Aranan Sihirdarlar
Warwick Şampiyon Simgesi
Warwick
Zaun'un Kafes Kaçkını Belası
Dövüşçü
Tank

Warwick ŞAMPİYONU HAKKINDA

Warwick İstatistikleri
Can Değeri 550 (Seviye Başına: +85)
Can Yenileme 3.75 (Seviye Başına: +0.75)
Mana 280 (Seviye Başına: +35)
Mana Yenileme 7.466 (Seviye Başına: +0.575)
Saldırı Gücü 58 (Seviye Başına: +3)
Saldırı Hızı 0.02 (Seviye Başına: +2.3%)
Saldırı Menzili 125
Zırh 24.04 (Seviye Başına: +3.2)
Büyü Direnci 32.1 (Seviye Başına: +1.25)
Hareket Hızı 335

Warwick, Zaun'un gri sokaklarında avlanan bir canavar. Muazzam derecede acı veren deneyler sonucu değişim geçiren vücudu, damarlarını simyasal bir öfke ile dolduran karmaşık bir hazne ve pompa sistemi ile donatılmış. Gölgelerin arasından bir anda belirerek şehrin derinliklerine korku salan suçluları paramparça etmesiyle nam salmış. Kan, Warwick'i kendine çeker ve kokusuyla onu çılgına çevirir. Kan döken hiç kimse elinden kurtulamaz.

(P) Pasif Ebedi Açlık

Warwick'in normal saldırıları ilave büyü hasarı verir. Canı %50'nin altındaysa Warwick bu hasar kadar iyileşir. Canı %25'in altındaysa Warwick'in iyileşmesi üç katına çıkar.
Warwick'in normal saldırıları ilave büyü hasarı verir. Canı %50'nin altındaysa Warwick bu hasar kadar iyileşir. Canı %25'in altındaysa Warwick'in iyileşmesi üç katına çıkar.

(Q) Cani Diş

Warwick ileri atılarak hedefini ısırır ve verdiği hasarın bir kısmı kadar iyileşir. Tuş basılı tutulduğunda Warwick hedefe kilitlenir ve bu hedefin arkasına atlar.

(W) Kan Peşinde

Pasif: Can miktarı yarıdan az olan rakip şampiyonlar arkalarında görülebilen küresel bir iz bırakır ve Kanlı Av hâline gelirler. Warwick Kanlı Av hâlindeki hedeflere karşı hız artışı kazanır ve çatışma dışında bu hedeflere doğru hareket ederken büyük miktarda hareket hızı elde eder. Bu ilaveler can miktarı çok düşük olan rakiplere karşı üç katına çıkar. Saldırı hızı ilavesi, tarafsız canavarlara karşı da etkili olur.

Aktif:En yakındaki rakip şampiyon, canı tamamen dolu olsa bile Kanlı Av hâline gelir. Kan Peşinde'nin aktif etkisinin uzun bir bekleme süresi vardır ama yakınlarda avlanılacak hiçbir rakip yoksa bekleme süresi iki kat hızlı sıfırlanır.

(E) Dehşetin Sesi

Kısa süreliğine Warwick'in aldığı hasar azalır. Bu sürenin sonunda ya da yetenek yeniden etkinleştirildiğinde Warwick uluyarak yakındaki rakiplerin dehşet içinde kaçışmalarına neden olur.

(R) Sonsuz Şiddet

Warwick belli bir yöne atılarak karşısına çıkan ilk şampiyonu sindirir ve sindirme süresi boyunca hasar vererek isabet etkileri uygular. Atılma mesafesi, Warwick'in hareket hızına bağlı olarak artar ve Warwick Sonsuz Şiddet boyunca verdiği bütün hasar miktarı kadar iyileşir. Atılma sırasında kitle kontrol etkileri Warwick'e işlemez.

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları