Son Aranan Sihirdarlar
Twitch Şampiyon Simgesi
Twitch
Veba Getiren
Nişancı
Suikastçi

Twitch ŞAMPİYONU HAKKINDA

Twitch İstatistikleri
Can Değeri 525.08 (Seviye Başına: +81)
Can Yenileme 6.008 (Seviye Başına: +0.6)
Mana 287.2 (Seviye Başına: +40)
Mana Yenileme 7.256 (Seviye Başına: +0.45)
Saldırı Gücü 55.46 (Seviye Başına: +2.41)
Saldırı Hızı 0.08 (Seviye Başına: +3.38%)
Saldırı Menzili 550
Zırh 23.04 (Seviye Başına: +3)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 330

B.Ö.C.E.K. Olay Tutanağı
İsnat Olunan Fiil: İş Cinayeti
Vaka Durumu: Faili Meçhul
Soruşturmayı Yürüten: Rol, P.

Ekibimiz şüpheli şahıs ve suç işlendiği ihbarını değerlendirerek, olaya müdahale etmek üzere Kanalizasyon İşletmesi, Sektör 90TZ'ye intikal etti. Sektör 90TZ'in yerinde yeller esiyor. Olay yerinin durumu: göçük, toz duman, zehirli gazlar. Özel güvenlikle yapılan görüşmenin ardından acilen daha iyi özel güvenliğe ihtiyaç olduğu anlaşıldı.
Müdahale ekibi göçüğe yol açan deliğe girdi. Toksik akıntı bina enkazını eritmiş. İki kazazede tespit edildi, biri kısmen sıvılaşmış ve platformdan süzülerek akıyor. Enkazın içinde altı cansız bedene rastlandı. Cesetlerden üçünde eksikler var, ikisi ise anlaşıldığı üzere olaydan önce hayatını kaybetmiş. Ölüm nedenleri arasında akut ivme düşüşü, kostik sıvılaşma ve/veya öldürücü arbalet yaraları görülüyor. Laboratuvarın tahrip edilmesi failin asıl hedefi miydi, yoksa izini kaybettirme maksadıyla mı yapılmış belli değil.

1. Kazazede (Ra Qintava, tesiste araştırmacı) ifadesine başvurulmak üzere çağrıldı ancak şu sebeplerden dolayı ifade veremedi; 1) travma sonrası stres bozukluğu 2) dil ve alt çenede yaşanan sıvılaşma. Toksin tedavisi ile protez teçhizatı bekleniyor.

Arama kurtarma mensupları, artıklardan imal edilmiş derme çatma bir barınak buldu. Bulunan nesneler:

57 adet ıslanmış aşk romanı, okunaksız, pastel boya ile üzerlerinde düzeltmeler yapılmış
108 adet şişe, etiketsiz (muhtemelen toksik akıntı veya şampuan atıkları)
100 kilogram ağırlığında çiklet (muhtemelen sanatsal enstalasyon projesi)
1 kavanoz ayak tırnağı, parmak, tarih ve ruh haline göre etiketlenmiş

2. Kazazede (Valori Olant, Atık Çamur Analiz Uzmanı) tedavi sonrası istirahatte, uzun süreli elektroşok tedavisinin ardından bilinci açıldı. İfadesinin deşifre edilen kısmından bir alıntı:

V.O.: BİRİ BİR ŞEY YAPMALI -
HEMŞİRE: Çok kan kaybetmiş -
P.R.: Arkadaşları ondan daha fazlasını kaybetti -
V.O.: HALA ORALARDA BİR YERDE!
P.R.: Hanımefendi, dikkatinizi bana verin lütfen. Bana neye benzediğini anlatın.
V.O.: FARE GİBİYDİ! (duraklama)
HEMŞİRE: Ne gibi?
P.R.: Yani böyle ufak-tefek miydi? Boncuk gözlü müydü? Yoksa fare suratlı birisi miydi - ?
V.O.: DEVASA BİR FAREYE BENZİYORDU DİYORUM! (duraklama). ARBALETİ VARDI! (duraklama)
P.R.: (hemşireye) Ağrı kesici var mı?
V.O.: DUYMADINIZ MI DEDİĞİMİ! GÖZÜNÜ KAN BÜRÜMÜŞ, PSİKOPAT, DEV BİR FAREYDİ!
YELEĞİ DE VARDI!
P.R.: Hemşire hanım?
HEMŞİRE: (Olant'ın koluna sakinleştirici iğne yapıyor) Hallediyorum.
[DÜZELTME]
V.O.: Hepimiz bilim insanıyız alt tarafı, beşeri atıkları rafine edip ucuz bebek mamasına dönüştürme üzerinde çalışıyorduk… [DÜZELTME] Bu -başka nasıl tarif edeyim bilmiyorum ki- gözü dönmüş, devasa FARE bizi görünce bağırmaya başladı! Fıçıları tekmeleyip devirdi! Yemeğimize tükürdü! [DÜZELTME] Laboratuvarın her tarafı kapatılmıştı. Kaçacak yerimiz yoktu. Yangın söndürücülerden akan kimyasallar bastı her yanı… [DÜZELTME] Gözümü açtığımda karanlıktı. Yani asit gözlerimi eritmişti, göremiyordum. O titrek pislik burnumun dibindeydi, KOKUSUNU alabiliyordum. ''KİMSE TWITCH'İN MAMASINI ÇALAMAZ!'' dedi, çılgınlar gibi kıkırdayıp sıçraya sıçraya uzaklaştı… Kokusu aklımdan çıkmadı hala. İNANAMIYORUM, HALA KOKUSU GELİYOR BURNUMA...

Deşifre sonu. Kurban bundan sonra çığlık atmaya başladı; henüz durmuş değil.

[GÜNCELLEME: Qintava, Yazılı İfade]
Şüphelinin özeti, verilen ifadelere göre:
ADI/RUMUZU: ''Twitch.''
CİNSİYETİ: Erkek (teyit edilmedi).
YAŞI: Bilinmiyor.
BOYU: 145 CM (kamburu var)
KİLOSU: Yaklaşık 45 KG (ıslak).
AYIRDEDİCİ ÖZELLİKLER: Dev bir fare.
DURUMU: Serbest; silahlı, son derece tehlikeli; MÜDAHALE ETMEYİN.

B.Ö.C.E.K - Asayiş Bizden Sorulur!

(P) Pasif Ölümcül Zehir

Twitch'in normal saldırıları hedefe bulaşarak saniye başına gerçek hasar verir.

(Q) Pusu

Twitch kısa süreliğine kamuflaja bürünür ve hareket hızı kazanır. Kamuflajdan çıktığında ise kısa süreliğine saldırı hızı kazanır. Ölümcül Zehir etkisindeki bir rakip şampiyon katledildiği zaman Pusu'nun bekleme süresi sıfırlanır. Twitch kamuflaja bürünür ve 10/11/12/13/14 saniyeliğine %10 Hareket Hızı kazanır. Twitch kendisini göremeyen bir şampiyonun yakınındayken bu avantaj üçe katlanır. Twitch, Pusu'dan çıktıktan sonraki 5 saniye boyunca %30/35/40/45/50 Saldırı Hızı kazanır. Ölümcül Zehir etkisi altındaki bir şampiyon katledildiğinde Pusu sıfırlanır. Gizlenme - Kamuflaj: Rakip şampiyonlar tespit mesafesinin dışında kaldığı sürece Twitch gizli kalır. Saldırı gerçekleştirmek veya yetenek kullanmak, kamuflajı sonlandırır.


Yetenek Bedeli: 40 Mana
Menzil: 20

(W) Zehir Şişesi

Twitch'in fırlattığı zehir şişesi belli bir alanda patlayarak hedefleri yavaşlatır ve hedefe ölümcül zehir verir. Twitch'in fırlattığı şişe, isabet alan bütün rakiplere bir Ölümcül Zehir yükü ekler ve ardında 3 saniye kalan zehirli bir bulut bırakır.Bulutun içinde kalan rakiplerin hareket hızı %25/30/35/40/45 azalır ve bu rakiplerin üzerinde her saniye fazladan bir Ölümcül Zehir yükü birikir.


Yetenek Bedeli: 70 Mana
Menzil: 950

(E) Bulaştır

Twitch hastalıklarından oluşturduğu patlama ile zehirlediği rakiplerini kasıp kavurur. Ölümcül Zehir'den etkilenen yakındaki tüm rakiplere 20/35/50/65/80 fiziksel hasar artı üzerlerinde biriken her Ölümcül Zehir yükü başına 15/20/25/30/35 (+20% Yetenek Gücü) (+0) hasar verir. (Azami Yük Hasarı: 0)


Yetenek Bedeli: 50/60/70/80/90 Mana
Menzil: 1200

(R) Zehir Salvosu

Twitch'in tüm gücüyle arbaletini ateşleyerek oldukça uzak bir mesafeden fırlattığı oklar, önlerine çıkan tüm rakipleri delik deşik eder. Twitch 5 saniyeliğine 300 Saldırı Menzili ve 20/30/40 ilave Saldırı Gücü kazanır.Bu süre boyunca normal saldırıları, ardışık hedeflere en az %40 hasar olmak üzere %20 daha az hasar veren deşen oklara dönüşür. Gizlenme - Kamuflaj: Zehir Salvosu etkinleştiğinde kamuflaj bozulmaz.


Bedel: 100 Mana
Menzil: 1200

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları