Son Aranan Sihirdarlar
Syndra Şampiyon Simgesi
Syndra
Gücün Karanlık Yüzü
Büyücü
Destek

Syndra ŞAMPİYONU HAKKINDA

Syndra İstatistikleri
Can Değeri 511.04 (Seviye Başına: +78)
Can Yenileme 6.508 (Seviye Başına: +0.6)
Mana 384 (Seviye Başına: +60)
Mana Yenileme 6 (Seviye Başına: +0.8)
Saldırı Gücü 53.872 (Seviye Başına: +2.9)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +2%)
Saldırı Menzili 550
Zırh 24.712 (Seviye Başına: +3.4)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 330

Muazzam bir büyü yeteneğiyle doğan Syndra, hükmettiği inanılmaz gücü kullanmaya bayılıyor. Her geçen gün, sahip olduğu sihir gücü daha da artıyor, daha da yıkıcı hale geliyor. Denge veya kısıtlama gibi kavramları reddeden Syndra'nın istediği tek şey, hakim olduğu gücü korumak; bu, onu durdurmaya çalışan kişileri yok etmek anlamına gelse bile...

Daha Ionia'lı bir çocukken, Syndra'nın sihir gücünü pervasızca kullanması, yaşadığı köyün ileri gelenlerini dehşete düşürdü. Onu uzak bir tapınağa götürerek, yaşlı bir büyücünün yanına verdiler. Büyücü, tapınağın bir okul olduğunu; küçük kızın yeteneklerini geliştirmesi için ona rehberlik edeceğini anlatırken, Syndra sevinçten havalara uçtu. Orada geçirdiği süre boyunca çok şey öğrenmiş olsa da, Syndra gücünün geliştiğini artık hissedemiyordu. Morali bozulan genç kız sonunda hocasının karşısına çıkarak bir açıklama istedi. Yaşlı büyücü, kendini kontrol etmeyi ve dizginlemeyi öğreneceğini umarak, Syndra'nın sahip olduğu büyü gücünü bastırdığını açıkladı. Hocasını ihanetle suçlayan Syndra, büyücünün üzerine yürüyüp kendisini sınırlayan büyüyü kaldırmasını istedi. Büyücü geri çekilirken, kızın kendini kontrol edememesi halinde büyü yeteneğini tamamen yok etmek zorunda kalacağını söyledi. Syndra öfkeden deliye dönmüştü, tüm gücüyle yaşlı adamı duvardan duvara çarptı. Hocası ölmüştü; Syndra, yıllardan beri ilk kez sınırsız gücün içinde gezindiğini hissetti. Özgürlüğünü kazanmıştı ama yeteneğini çalmaya çalışan topluma dönmeyi reddetti. Onun yerine, Syndra eski hapishanesini karargâh olarak kullanmaya karar verdi. Sahip olduğu büyü gücünün sınırlarını zorlayarak, tapınağı temellerinden söktü ve göğe yükseltti. Artık sanatının derinliklerini özgürce keşfedebilen Syndra, Ionia'nın zayıf ve aptal yöneticilerini -ve muhteşem gücünü kısıtlamaya çalışmaya cüret eden herkesi- yok edecek kadar güçlenmeyi amaçlıyor.

''Güç, onu kullanabilene aittir.''
-- Syndra

(P) Pasif Sınır Tanımaz

Syndra'nın yetenekleri, en yüksek kademede ilave etkiler kazanır. Karanlık Küre: Kürenin varlık süresi 8 saniyeye çıkar. İrade Gücü: Hedefin yakınındaki 2 küreyi daha tutar. Zayıflara Acıma: Büyünün genişlik alanı %50 artar. Güç Patlaması: Menzili 75 artar.

(Q) Karanlık Küre

Syndra'nın ortaya çıkardığı Karanlık Küre büyü hasarı verir. Küre, başka güçler aracılığıyla yönlendirilebilir. Oluşturduğu Karanlık Küre 50/95/140/185/230 (+75% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Küre 0 saniye süreyle kalır ve Syndra'nın diğer yetenekleriyle yönlendirilebilir.Bu büyü, hareket halinde kullanılabilir.


Yetenek Bedeli: 60 / 70 / 80 / 90 / 100 MANA
Menzil: 925

(W) İrade Gücü

Syndra'nın tutup fırlattığı bir Karanlık Küre veya minyon, rakiplere büyü hasarı verir ve onların Hareket Hızını azaltır. İlk Kullanım: Hedef aldığı Karanlık Küreyi veya rakip minyonu tutar. Hedef seçilmezse en yakın Karanlık Küreyi tutar. İkinci Kullanım: Tutulan bütün birimleri fırlatır. İsabet alan rakipler 80/120/160/200/240 (+80% Yetenek Gücü) büyü hasarı alır ve 1.5 saniyeliğine %25/30/35/40/45 yavaşlar.Bu büyü, hareket halindeyken gerçekleştirilebilir.


Yetenek Bedeli: 60/70/80/90/100 Mana
Menzil: 925

(E) Zayıflara Acıma

Syndra rakipleri ve Karanlık Küreleri geri savurarak büyü hasarı verir. Karanlık Kürelerin isabet ettiği rakipler sersemler. Rakipleri ve Karanlık Küreleri geri savurarak onlara ve çarptıkları rakiplere 70/115/160/205/250 (+50% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.Geri savrulan Karanlık Küreler, yollarına çıkan tüm rakipleri 1.5 saniyeliğine sersemletir.


Yetenek Bedeli: 50 MANA
Menzil: 650

(R) Güç Patlaması

yndra, bir rakip şampiyonun üzerine Karanlık Küreler yağdırır. Syndra, muazzam gücünden aldığı enerjiyle Karanlık Küreleri yönlendirerek, kürelerle rakip şampiyona büyü hasarı verir. Güç Patlaması; hem o anda Syndra'nın etrafında dönen üç Karanlık Küre'yi hem de daha önce yaratılmış olan 4 taneye kadar küreyi yönlendirir. Küre başına hasar: 90/135/180 (+20% Yetenek Gücü). Asgari toplam hasar: 270/405/540 (+60% Yetenek Gücü).


Bedel: 100 Mana
Menzil: 675

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları