Son Aranan Sihirdarlar
Swain Şampiyon Simgesi
Swain
Taktik Üstadı
Büyücü
Dövüşçü

Swain ŞAMPİYONU HAKKINDA

Swain İstatistikleri
Can Değeri 516.04 (Seviye Başına: +90)
Can Yenileme 7.842 (Seviye Başına: +0.65)
Mana 374 (Seviye Başına: +47)
Mana Yenileme 6 (Seviye Başına: +0.8)
Saldırı Gücü 52.04 (Seviye Başına: +3)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +2.11%)
Saldırı Menzili 500
Zırh 22.72 (Seviye Başına: +4)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 335

Swain'in varlığının bilinen ilk kanıtı, Noxus'lu bir revir doktorunun notlarıdır. Notlara göre Swain topallaya topallaya, bağırmadan, şikâyet etmeden koğuşa girmiş. Bacağı ortadan ikiye kırılmış haldeymiş. Kemiğin uçları derisinden çıkıyormuş. Küçük, aksi bakışlı bir kuş, yapışıkmış gibi omzunda duruyormuş. Ergenlik çağındaki delikanlı, sağlık durumu ve yaşı hakkındaki soruları sakin, ifadesiz bakışlarla yanıtlarken doktorun ağzı dehşetten açık kalmış. Hesapçı bakışları, kum dolu ağırlıklar kaval kemiğini koğuşta yankılanan bir çatırtıyla yerine oturturken bile titrememiş. Kemik yerine girince, gözü bile seğirmemiş. Doktorun, ameliyatla düzeltilemeyecek bacağını büyüyle tedavi ettirmesi tavsiyesini reddederek, sadece fazladan koltuk değneği varsa vermelerini rica etmiş. Sonra topallayarak gitmiş. Bulunabilen bir sonraki belgeleri, Noxus ordusundan; ama eksik oldukları belli. Gururlu Noxus lejyonu, normalde topal bir çocuğu utandırarak geri çevirirdi; ama kayıtlara göre, Swain ilk olarak rütbeli bir subay olarak tayin edildi.

Komutasında savaşan (ve hayatta kalabilen) askerler, sarsılmaz bir sadakat ve bağlılıkla yanında kaldı. Üst Komuta hiyerarşisinin basamaklarını atlaya atlaya tırmandı. Ondan üst rütbeliler sırf birliğine girebilmek için rütbelerinin düşürülmesini istediğinden, sık sık terfi etti. Kurnaz bir strateji uzmanı olan Swain, girdiği her savaştan sonra madalya aldı. Saldırının ön saflarında topallaya topallaya düşündüğü görülürdü. Yükselişi durmayacak gibi görünüyordu ki Ionia İşgali'nden önce aniden aktif görevden alındı. Bu şaşırtıcı karar, leş gibi bürokratik ayak oyunu kokuyordu. Swain bu olaylara sinirlendiyse bile hiç belli etmedi. Yüzü o kadar sakindi ki; aslında altında insanlık dışı bir şey saklayan bir maske olduğu dedikodusu çok yaygındı. Omzundan hiç ayrılmayan, adını sadece ona fısıldayarak söylediği kuş da çok tartışılıyordu. Demacia Lig'deki varlığını arttırınca, Swain aktif göreve iade edildi.

''Bir şey isteyecek kadar sağlıklı olduğuna göre, görevden alınmayı isteyemezsin.''
-Swain

(P) Pasif Leşçil Yenilenme

Swain her katlettiği birim ile Mana yeniler. Yenilenme miktarı seviye atladıkça artar.

(Q) Gözünü Oy

Swain, Beatrice'i hedef alandaki rakipleri sakatlamaya gönderir. Sakatlanan hedefler yavaşlar ve zamanla hasar alırlar. Beatrice 4 saniyeliğine hedef bölgeye iner, şampiyonlara öncelik vererek en yakın rakip birime saldırır ve saniyede 30/48/65/83/100 (+30% Yetenek Gücü) büyü hasarı verdiği hedefini %20/25/30/35/40 yavaşlatır. Minyonlara saldırdığında verdiği hasar ikiye katlanarak 0 (+60% Yetenek Gücü) büyü hasarı olur.Mevcut hedefi uzaklaşır veya katledilirse, Beatrice yeni bir hedef aramaya başlar. Yakınındaki rakiplerden biri Eziyet etkisi altındaysa, Beatrice bu rakibi hedef alır. Azami hasar: Minyonlar dışındaki birimlere 0 (+0) ve rakip minyonlara 0 (+0).


Yetenek Bedeli: 60/65/70/75/80 Mana
Menzil: 700

(W) Kımıldama

Swain hedef bir bölgeyi işaretler. Kısa bir aradan sonra, güçlü pençeler rakipleri tutup yerlerine sabitleyerek, onlara hasar verir. Swain hedef bölgeyi işaretler. Kısa bir aradan sonra tetiklenen pençeler, menzil içindeki rakiplere 80/120/160/200/240 (+70% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve onları 1/1.25/1.5/1.75/2 saniyeliğine yerlerine sabitler.


Yetenek Bedeli: 80/85/90/95/100 Mana
Menzil: 900

(E) Eziyet

Swain hedefine eziyet ederek zamanla hasar verir ve saldırılarından daha fazla hasar almasını sağlar. Gözünü Oy devredeyken; Beatrice, Eziyet etkisi altındaki hedeflere odaklanır. Swain hedefine eziyet ederek 4 saniye boyunca 50/80/110/140/170 (+100% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Swain, eziyet ettiği hedefe %20 daha fazla hasar verir.


Yetenek Bedeli: 65/70/75/80/85 Mana
Menzil: 625

(R) Kuzgun Sürüsü

Swain geçici olarak kuzgun suretine bürünerek rakiplerini dehşete düşürür. Bu süre boyunca, kuzgunları yakındaki 5 rakibe saldırarak hasar verir. Her bir kuzgun, Swain'i belli bir miktar iyileştirir. Aç/Kapa: Swain bir kuzgun azmanına dönüşür ve çağırdığı en fazla 5 küçük kuzgun, şampiyonlara öncelik vererek her saniye yakındaki rakiplere saldırır. Her bir kuzgun 50/70/90 (+20% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve Swain'i şampiyonlara karşı 20/30/40 (+0), minyon ve canavarlara karşı 8/11/14 (+{{ f10 }}) Can iyileştirir.Kuzgunlar 1 saniye boyunca aynı hedefe saldıramaz ve Kuzgun Sürüsü'ne hükmetmek için gereken mana miktarı saniyede 5 Mana artar.


Bedel: Saniye Başına 25 İlk Mana Bedeli
Menzil: 625

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları