Son Aranan Sihirdarlar
Rumble Şampiyon Simgesi
Rumble
Mekanize Bela
Dövüşçü
Büyücü

Rumble ŞAMPİYONU HAKKINDA

Rumble İstatistikleri
Can Değeri 584.4 (Seviye Başına: +80)
Can Yenileme 8.008 (Seviye Başına: +0.6)
Mana 100 (Seviye Başına: +0)
Mana Yenileme 0 (Seviye Başına: +0)
Saldırı Gücü 61.036 (Seviye Başına: +3.2)
Saldırı Hızı 0.03 (Seviye Başına: +1.85%)
Saldırı Menzili 125
Zırh 25.88 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 32.1 (Seviye Başına: +1.25)
Hareket Hızı 345

''Iyy, yüzünü zırhımdan kazımak çok zamanımı alacak!''

Rumble, yordlelar arasında bile en çelimsiz olanıydı. Durum böyle olunca kendisine sataşılmasına alışmıştı. Hayatta kalabilmek için yaşıtlarından daha kavgacı ve daha becerikli olmaktan başka çaresi yoktu. Çabuk öfkelenen bir kişilik ve sinirlendiği kim olursa olsun onunla ödeşmek gibi bir huy geliştirdi. Bu yüzden epey yalnız kaldı ama umrunda değildi. Makinelerin arkadaşlığını yeğliyor, onlarla uğraşmayı seviyor ve kendisine sıklıkla hurdalığı karıştırırken rastlanabiliyordu.

Çok iyi bir teknisyen olacağı belliydi. Öğretmenleri ona Piltover'daki Yordle Bilim ve Gelişim Akademisi'ne kaydolmasını, orada rahatlıkla Heimerdinger'in hamiliğine girip saygı görebileceğini söyledi; ama Rumble gitmeyi reddetti. Heimerdinger'la iş arkadaşlarının “davayı sattığına”, onların üstün yordle teknolojisini sadece aferin alma karşılığında insanlara verirken, insanların yordlelarla her fırsatta dalga geçmeye devam ettiklerine inanıyordu.

Yordle Akademisi'nden mezun olan bir grup insan, gemiye binip akıl hocalarının doğup büyüdüğü yeri ziyarete geldiğinde Rumble onlarla (lafın gelişi) yüz yüze görüşmenin cazibesine dayanamadı. İnsanlara sadece şöyle iyice bir bakmak istiyordu; ama dört saatten ve birkaç okkalı laftan sonra evine yaralar, bereler ve çürükler içinde döndü. Kulağında, Heimerdinger gibi ''aydın'' yordleları nasıl da utandırdığına dair sözler çınlıyordu.

Ertesi sabah tek bir kelime bile etmeden Bandle Şehri'nden çıkıp gitti ve aylar boyunca onu gören olmadı. Döndüğünde, tangır tungur eden mekanik bir garabeti kontrol ediyordu. O şeyi, şaşkınlıktan dili tutulmuş halkın bakışları arasında şehrin merkezine yürüttü ve orada, yordle teknolojisinin neler başarabileceğini bütün dünyaya göstereceğini ilan etti.

(P) Pasif Hurdalık Devi

Rumble'ın kullandığı her yetenek ona Isı verir. %50 Isıya ulaştığında Tehlike Bölgesi'ne girer ve tüm temel yetenekleri ilave etkiler kazanır. %100 Isıya ulaştığında motoru Hararet yapar; bu, Rumble'ın normal saldırılarına ilave hasar kazandırır ama Rumble'ın yetenek kullanmasını birkaç saniyeliğine engeller.

(Q) Alev Makinesi

Rumble önünde ilerledikçe genişleyen bir alandaki rakiplerini ateşe verir ve 3 saniyeliğine büyü hasarı almalarına yol açar. Tehlike Bölgesi'ndeyken, bu hasar artar. Rumble koni şeklindeki bir alanda rakiplerini ateşe vererek 3 saniye boyunca 75/135/195/255/315 (+100% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Tehlike Bölgesi Avantajı: %150 hasar verir.


Bedel: 20 Isı
Menzil: 600

(W) Hurda Kalkan

Rumble onu hasara karşı koruyan ve kısa bir hız artışı kazanmasını sağlayan bir kalkan oluşturur. Tehlike Bölgesi'ndeyken, kalkan güç kazanır ve sağladığı ek hız artar. Rumble'ın oluşturduğu kalkan 2 saniye boyunca 50/80/110/140/170 (+40% Yetenek Gücü) hasarı engeller. Rumble ayrıca 1 saniyeliğine %10/15/20/25/30 Hareket Hızı kazanır. Tehlike Bölgesi Avantajı: Kalkan canı ile Hareket Hızında %50 artış meydana gelir.


Bedel: 20 Isı
Menzil: 20

(E) Elektro Zıpkın

Rumble bir sersemletici silahla, hedefinin çarpılarak büyü hasarı almasını ve Hareket Hızının azalmasını sağlar. Rumble aynı anda 2 zıpkın taşıyabilir. Tehlike Bölgesi'ndeyken söz konusu hasar ve yavaşlatma etkisi artar. Rumble rakibini 2 adede kadar sersemletici ile vurarak 45/70/95/120/145 (+40% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve 2 saniyeliğine %15/20/25/30/35 yavaşlatma etkisi uygular. Tehlike Bölgesi Avantajı: Hasar ve yavaşlatma oranı %50 artar.


Bedel: 10 Isı
Menzil: 850

(R) Dengeleyici

Rumble hat halinde düşen bir dizi füze ateşleyerek, rakiplerin hasar görmesine ve yavaşlamasına yol açan ateşten bir yüzey yaratır. Rumble'ın yağdırdığı bir dizi roket, 5 saniyeliğine yanan bir iz bırakır. İz, saniyede 130/185/240 (+30% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve alan etkisindeki rakipleri %35 yavaşlatır.Fareni tıklayıp, düz bir hatta sürükleyerek, bu saldırının doğrultusunu kontrol edebilirsin.


Bedel: Bedelsiz
Menzil: 1750

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları