Son Aranan Sihirdarlar
Rengar Şampiyon Simgesi
Rengar
Gölge Avcı
Suikastçi
Dövüşçü

Rengar ŞAMPİYONU HAKKINDA

Rengar İstatistikleri
Can Değeri 586.2 (Seviye Başına: +90)
Can Yenileme 7 (Seviye Başına: +0.5)
Mana 4 (Seviye Başına: +0)
Mana Yenileme 0 (Seviye Başına: +0)
Saldırı Gücü 60 (Seviye Başına: +1.5)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +3.5%)
Saldırı Menzili 125
Zırh 25.88 (Seviye Başına: +3)
Büyü Direnci 32.1 (Seviye Başına: +1.25)
Hareket Hızı 345

Ganimet avcısı Rengar, ininin her bir duvarını Valoran'ın en yırtıcı yaratıklarının başlarıyla, boynuzlarıyla, pençeleriyle ve dişleriyle süslemiştir. Koleksiyonu geniş; ama o hâlâ tatmin olmuş değil. Yorulmak bilmeden daha büyük avlar arıyor. Her avına bol vakit ayırarak inceliyor, öğreniyor ve asla yenmeyi beceremediği o tek canavarla yeniden karşılaşmaya hazırlanıyor.

Rengar, öz annesiyle babasını hiç tanımadı. Onu, efsanevi bir avcı olarak büyük saygı gören bir insan büyüttü. Babasının öğrettiklerini hemen anlayan ve vahşi içgüdüleriyle daha da geliştiren, ideal bir öğrenciydi. Rengar daha yelesi tam uzamadan kendi başına yaşamaya başladı ve büyük bir bölgeyi kendi alanı olarak işaretledi. Bölgesinin sınırlarını; saldırmaya kalkışanları caydırsın diye öldürdüğü avların kafataslarıyla işaretledi. Bir bölgenin tartışılmaz hakimi olmanın kendisini tatmin edeceğini sanıyordu. Ama tam aksine, huzursuzlanmaya başladı. Bölgesindeki hiç bir hayvanı avlarken zorlanmıyordu. Sınırlarını zorlayacak hasımlar bulamayan Rengar'ın ruhu sıkılmaya başladı. Avlamaya değer bir av kalmadığından, bir daha asla avın heyecanını hissedemeyeceğinden korkuyordu. Tüm umudunu yitirmek üzereyken, o canavarla karşılaştı. Kocaman, tırpan gibi pençeleri vardı. Karşısına çıkan her hayvanı yiyordu. Kendisini zorlayacak bir avla karşılaştığına biraz fazla heyecanlanan Rengar, aceleyle canavarı pusuya düşürdü. Daha önce avladığı her şeyi fersah fersah aşıyordu. Vahşice savaştılar. İkisi de sakat kalmalarına neden olan yaralar aldı. Rengar bir gözünü kaybetti; ama asıl ağır yaralanan, gururuydu. Daha önce hasmını öldürmediği olmamıştı hiç. Hatta, yaralarının ağırlığı yüzünden geri çekilmek zorunda kalmıştı. Sonraki günlerde, yaşamla ölüm arasında gidip geldi. Acıdan kıvranıyordu ama derinlerde bir umut ışığı hissediyordu. Av başlamıştı. Dünyada böyle kuvvetli varlıklar bulunuyorsa, hepsini bulup kellelerini üst üste yığacaktı. Ama canavarı, tadını çıkara çıkara öldürmek istiyordu. Şimdi ininin en geniş duvarında, canavarın başı için ayrılmış bir yer var. Rengar bir gün bu ganimeti oraya asacağına yemin ediyor.

”Zayıfları avlayarak ancak hayatta kalırsın, güçlüleri avlayarak gerçekten yaşarsın.''
-- Rengar

(P) Pasif Görünmez Yırtıcı

Rengar çalıdayken normal saldırı gerçekleştirdiğinde hedefinin üzerine atlar. Rengar'ın yetenekleri Vahşet yükü üretir. Vahşet yükleri tamamen dolduğunda Rengar'ın bir sonraki yeteneği güçlendirilmiş hale gelir ve kullanım anında Rengar'a hareket hızı sağlar; ancak Rengar çatışmadan çıkarsa bütün Vahşet yüklerini kaybeder. Rengar rakip şampiyon katlettiğinde elde ettiği ganimeti Kemikdiş Kolye'de biriktirerek saldırı gücünü kalıcı olarak arttırır.

(Q) Yabani

Rengar önce hilal şeklindeki bir alanı biçer, sonra ileri atılarak önündeki rakipleri deşer. Bu yetenek azami menzilinin dışında kullanılırsa Rengar belirtilen yönde kısa bir mesafe ilerler. Vahşet etkisi: Fazladan hasar verir. Darbe başına 40/60/80/100/120 (+0) fiziksel hasar verecek şekilde önce hilal şeklinde bir alandaki, sonra düz bir hattaki bütün rakipleri biçer. Vahşet etkisi:Her isabet 1 hasar verir.Azami menzilin dışında kullanılırsa Rengar biçme saldırısının menzilini arttırmak için ileri atılır.Atılma sırasında kullanılırsa Yabani yeteneği atılmanın hemen ardından gerçekleştirilir.


Bedel: 1 Vahşet yükü oluşturur
Menzil: 450

(W) Savaş Kükremesi

Rengar savaş gazabıyla kükreyerek rakiplere hasar verir ve belli bir süre önce aldığı hasarın bir kısmını iyileştirir. Vahşet etkisi: Ayrıca kitle kontrolü etkilerini bozar ve bu tür etkiler kısa süreliğine Rengar'a işlemez. Yakındaki rakiplere 50/80/110/140/170 (+80% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve Rengar'ı son 1.5 saniye içinde aldığı hasarın %50 kadarı iyileştirir. Vahşet etkisi: 0 (+80% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir, mevcut kitle kontrolü etkilerini kaldırır ve normal etkisinin yanı sıra 1.5 saniye boyunca kitle kontrolü etkilerini engeller.Canavar saldırılarından kaynaklanan hasarlarda iyileştirme %100 artar.


Bedel: 1 Vahşet yükü oluşturur
Menzil: 450

(E) Bola Atışı

Rengar'ın fırlattığı bola, ilk isabet ettiği hedefi kısa süreliğine yavaşlatır. Vahşet etkisi: Hedefi yere sabitler. Fırlattığı bola 50/100/150/200/250 (+70% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir ve isabet ettiği ilk rakibi 1.75 saniyeliğine %30/45/60/75/90 yavaşlatır. Vahşet etkisi:0 (+70% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir ve hedefi 1.75 saniyeliğine yerine sabitler.


Bedel: 1 Vahşet yükü oluşturur
Menzil: 1000

(R) Av Heyecanı

Rengar yırtıcı içgüdülerini harekete geçirerek kamuflaja bürünür ve çevresindeki geniş bir alanda bulunan en yakın rakip şampiyonu görür. Av Heyecanı etkin olduğu sürece Rengar hareket hızı kazanır ve Rengar bu esnada çalıda olmasa bile izini sürdüğü hedefin üstüne atlayarak kesin kritik vuruş gerçekleştirir. Rengar 14/22/30 saniye boyunca %40 Hareket Hızı kazanır ve 2000/3000/4000 birimlik mesafe içindeki en yakın rakip şampiyonu görebilir.İlk 2 saniyenin ardından Rengar kamuflaja bürünür ve çalıda olmasa bile hedefinin üstüne atlayabilir. En yakın şampiyonun üzerine atladığında kritik vuruş gerçekleştirir.Gerçekleştirdiği saldırılar veya kullandığı yeteneklerin çoğu Av Heyecanı'na son verir. Gizlenme - Kamuflaj: Bu karakter uzaktan görülmüyor. Yakındaki şampiyonlar ve kuleler tarafından tespit edilebilir.


Bedel: Bedelsiz
Menzil: 2000/3000/4000

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları