Son Aranan Sihirdarlar
Rek'Sai Şampiyon Simgesi
Rek'Sai
Yeraltındaki Dehşet
Dövüşçü

Rek'Sai ŞAMPİYONU HAKKINDA

Rek'Sai İstatistikleri
Can Değeri 570 (Seviye Başına: +90)
Can Yenileme 7.342 (Seviye Başına: +0.65)
Mana 100 (Seviye Başına: +0)
Mana Yenileme 0 (Seviye Başına: +0)
Saldırı Gücü 55.628 (Seviye Başına: +3.35)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +2%)
Saldırı Menzili 175
Zırh 24 (Seviye Başına: +3.4)
Büyü Direnci 32.1 (Seviye Başına: +1.25)
Hareket Hızı 335

Türünün en büyük ve en vahşi üyesi olan Rek'Sai, kurbanlarını gafil avlamak için toprakta tüneller kazıp sonra da tek lokmada yutan acımasız bir yırtıcıdır. Doymaz açlığı, bir zamanlar pek ihtişamlı olan Shurima İmparatorluğu'nun koskoca bölgelerini tarumar etmiştir. Öyle ki artık tüccarlar, çerçiler ve hatta silahlanmış kervanlar bile bu bölgelerden geçmemek için yollarından yüzlerce kilometre sapmayı göze alır. Öte yandan, kurnaz haydutların dikkatsiz gezginleri bu alanlara çekip öldürttüğü görülmüştür. Rek'Sai hedefini fark ettiği anda idam hükmü verilmiş olur. Kaçmanın imkanı yoktur; Rek'Sai kumların ölümcül kraliçesidir.

(P) Pasif Xer'Sai'nin Öfkesi

Rek'Sai, yüzeyde yaptığı normal saldırı ve büyülerle Öfke biriktirir. Gömüldüğünde, Öfke tüketerek kendisini iyileştirir.

(Q) Kraliçe'nin Gazabı / Avına Güdümlü

Rek'Sai'nin bir sonraki 3 normal saldırısı, yakındaki rakiplere ilave Fiziksel Hasar verir. Rek'Sai'nin fırlattığı Hiçlik enerjisi yüklü toprak parçaları, isabet ettikleri rakiplere Büyü Hasarı verir ve onları açığa çıkarır.
Yüzeyde: Rek'Sai'nin 5 saniye içinde gerçekleştireceği ilk 3 normal saldırı, yakındaki rakiplere 15/25/35/45/55 (+20% ek Saldırı Gücü) ilave fiziksel hasar verir.
Gömülü: Rek'Sai'nin fırlattığı Hiçlik enerjisi yüklü toprak parçaları, isabet ettiği ilk rakibin üzerinde patlayarak 60/90/120/150/180 (+70% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve gizli olanlar haricindeki rakipleri 2.5 saniyeliğine açığa çıkarır.


Yetenek Bedeli: Bedelsiz
Menzil: 325

(W) Gömül / Yüzeye Çık

Rek'Sai yerin altına gömülerek yeni yetenekler elde eder ve Hareket Hızı artar. Görüş menzili azalır ve normal saldırılarını kullanamaz. Rek'Sai gömülüyken, Yüzeye Çık kullanarak yakınlardaki rakipleri havaya savurabilir ve onlara hasar verebilir.
Yüzeyde: Toprağın altına girerek, gömülür.
Gömülü: Yüzeye çıkar, çıkarken 40/80/120/160/200 (+40% ek Saldırı Gücü) Fiziksel Hasar verir ve yakındaki rakipleri Rek'Sai ile aralarındaki mesafeye bağlı olarak 1 saniyeye kadar havaya savurur. Bir birim Yüzeye Çık'tan en fazla 10/9.5/9/8.5/8 saniyede bir isabet alabilir.
Gömülme Etkileri: Yeni yetenekler, +0 Hareket Hızı, görüş menzilinde azalma, normal saldırıları kullanamamak ve Sarsıntı Duyusu: Savaş Sisinin içinde hareket etmekte olan yakındaki rakipler, Rek'Sai ve takım arkadaşları için görünür hale gelir.


Yetenek Bedeli: Bedelsiz
Menzil: 1650

(E) Hiddetli Isırık / Tünel Kaz

Rek'Sai hedefini ısırır ve biriktirdiği Öfke'ye bağlı olarak verdiği hasar artar. Öfke'si tamamen doluysa Gerçek Hasar verir. Rek'Sai yeniden kullanılabilen, uzun ömürlü bir tünel kazar. Rakipler bu tüneli, iki girişinden birinin üsünde durarak yok edebilir.
Yüzeyde: Rek'Sai ısırdığı hedefine 0 Fiziksel Hasar verir. Öfke tam doluysa, hasar %100'e kadar artar. Rek'Sai'nin 100 Öfkesi varsa gerçek hasar verir.
Gömülü: Rek'Sai tünel açarak ilerler ve birbirine bağlı iki Tünel Girişi ortaya çıkarır. Bir Tünel Girişi'ne tıklayınca, Rek'Sai tünelin diğer girişinden çıkar.Tünel Girişleri 10 saniye açık kalır ve rakipler tarafından yok edilebilir. Rek'Sai'nin aynı anda en fazla 8 tüneli olabilir. Tüneller kullanıldıktan sonra 10/9/8/7/6 saniye bekleme süresi devreye girer.


Yetenek Bedeli: Bedelsiz
Menzil: 250

(R) Hiçlik Hücumu

Rek'Sai hedeflenen Tünel Girişi'ne inanılmaz bir hızla ilerler.
Pasif: %20/40/60 Saldırı Hızı verir.
Aktif: Rek'Sai 1,5 saniye odaklandıktan sonra hedef alınamaz hale gelir ve hedeflediği Tünel Girişi'ne gider. Şampiyonlardan ya da kulelerden hasar almak, odaklanmayı sona erdirir.


Yetenek Bedeli: Bedelsiz
Menzil: 25000

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları