Son Aranan Sihirdarlar
Rakan Şampiyon Simgesi
Rakan
Gönülçelen
Destek

Rakan ŞAMPİYONU HAKKINDA

Rakan İstatistikleri
Can Değeri 510 (Seviye Başına: +85)
Can Yenileme 5 (Seviye Başına: +0.5)
Mana 315 (Seviye Başına: +50)
Mana Yenileme 8.75 (Seviye Başına: +0.5)
Saldırı Gücü 62 (Seviye Başına: +3.5)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +3%)
Saldırı Menzili 300
Zırh 24 (Seviye Başına: +3.9)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 335

Çekiciliği kadar dengesizliğiyle de tanınan Rakan, ünlü bir vastaya baş belası ve Lhotlan kabilesinin tarihinde gördüğü en büyük savaş dansçısı. Ionia\'nın dağlarında yaşayan insanlar içinse Rakan ismi, çılgın festivaller, vahşi partiler ve düzensiz müziklerle eş anlamlı. Ancak çok az kişi bu enerjik gezgin şovmenin ayrıca Asi Xayah\'nın davasına kendini adadığından şüpheleniyor.

\'\'Özgürlüğüm, uğrunda ölecek bir amacım ve harika bir sevgilim var.\'\'

(P) Pasif Alımlı Kürk

Rakan'ın kürkü çatışma hâlindeyken bile ara sıra kalkan ortaya çıkarır. Rakan bir rakip şampiyona saldırarak bu yeteneğin bekleme süresini azaltabilir.

(Q) Göz Alıcı Tüy

Rakan ileri doğru efsunlu bir tüy savurur. Tüy bir rakip şampiyon ya da destansı canavara temas ederse büyü hasarı verir ve Rakan'ın pelerini büyü enerjisiyle dolar. Kısa bir süre sonra Rakan'ın çevresinde bir iyileştirme etkisi tetiklenir. Rakan bir takım arkadaşına temas ederse iyileştirme etkisi anında ortaya çıkar.

(W) Zarif Uçuş

Rakan ileri atılarak hedef konuma (zarafetle) iniş yapar. Kendini izleyenleri etkilemek için bir an duraksadıktan sonra da havaya fırlayıp yakındaki rakipleri havaya savurur.

(E) Savaş Dansı

Rakan bir takım arkadaşının yanına atılıp hedefini hasardan korur. Rakan Savaş Dansı'nı birkaç saniye sonra, aynı takım arkadaşını hedef alarak da yeniden kullanabilir. Xayah'yı hedef alırsa Rakan daha uzak bir mesafeden yardıma uçar.

(R) Seri Cazibe

Rakan koşmaya başlar ve hem pelerinini hem de kendisini seyredenleri büyüler. Seri Cazibe devredeyken Rakan'ın temas ettiği bütün rakipler hayran kalıp hasar alır (şampiyon başına bir defa etki gösterir). Temas ettiği ilk şampiyon, Rakan'a büyük miktarda anlık hareket hızı kazandırır.

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları