Son Aranan Sihirdarlar
Quinn Şampiyon Simgesi
Quinn
Demacia'nın Kanatları
Nişancı
Dövüşçü

Quinn ŞAMPİYONU HAKKINDA

Quinn İstatistikleri
Can Değeri 532.8 (Seviye Başına: +85)
Can Yenileme 5.424 (Seviye Başına: +0.55)
Mana 268.8 (Seviye Başına: +35)
Mana Yenileme 6.972 (Seviye Başına: +0.4)
Saldırı Gücü 54.46 (Seviye Başına: +2.41)
Saldırı Hızı 0.065 (Seviye Başına: +3.1%)
Saldırı Menzili 525
Zırh 23.38 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 335

Quinn'le Valor, iki üyeden oluşan seçkin bir kolcu ekibidir. Demacia için hızla yapılması gereken bilgi toplama görevlerinden ölümcül saldırılara kadar en tehlikeli görevleri üstlenirler. Aralarındaki kopmaz bağ, savaş alanında ölümcül hale gelir. Düşmanları; harap olup, her taraflarına oklar saplanana kadar bir değil iki Demacia efsanesine karşı savaştıklarını anlayamazlar.

Quinn küçük bir kızken bile maceralara atılmaya bayılırdı. İkiz erkek kardeşi de onun gibiydi. İkisi de büyüyünce şövalye olma hayalleri kurarlardı ama Demacia sınırlarındaki kırsal bölgede sakin, mütevazı bir hayat sürerlerdi. Birlikte; kralları adına uzak ülkelerde savaşlar kazandıklarını, düşmanlarını Demacia adaleti namına ortadan kaldırdıklarını hayal ederlerdi. İçlerindeki savaşçı ruh, hayal kurmakla tatmin olmamaya başlayınca gerçek tehlikeyle yüz yüze gelmek için vahşi doğada kendilerini zorlayacak maceralar aramaya koyuldular. Bu arayış, Quinn'in kardeşinin korkunç bir kaza geçirerek ölmesiyle trajediye dönüştü. Kedere boğulan Quinn, şövalyelik hayallerini bir kenara bıraktı.

Kardeşinin ölüm yıldönümünde, Quinn acı olayın yaşandığı yere gidecek cesareti topladı. Ne tesadüftür ki, kardeşini kaybettiği yerde bu sefer yaralı bir Demacia kartalı buldu. Bu güzel ve nadir kuşların soyunun uzun zaman önce tükendiği sanıldığı için çok şaşırdı. Quinn genç kuşa bakıp, iyileştirdi ve beraber büyüdüler. Aralarında çok sıkı bir bağ kuruldu. Yeni arkadaşında, kardeşinin en büyük erdemi olan yiğitliği gören genç kadın, kartala ''Valor'' (Yiğitlik) adını verdi. İkili birbirlerinden güç alarak Quinn'in yıllar önce geride bıraktığı hayalinin peşine tekrar düştü.

Demacia ordusu, Quinn'le Valor gibi kahraman görmemişti. Ölümcül yetenekleriyle, kendileriyle aynı rütbedeki sıradan askerlerin arasından hemen sıyrılıyorlardı. Ama bu durum, pek çok kişinin aklına yatmıyordu. Halktan, sıradan biri olan bir kızcağız, yanında o kadar güçlü bir hayvan bile olsa nasıl yıllar süren ordu eğitimini atlayabilirdi? Quinn'le Valor kendilerini, kritik bir görevde başarılı olarak kanıtladı. Koskoca bir Demacia taburunun elinden kaçabilmiş, Noxus'lu bir suikastçiyi onlar buldu. Adam adalete teslim edildiğinde, uluslarından hak ettikleri hayranlığı ve saygıyı sonunda gördüler. Artık Demacia gücünün ve azminin canlı birer timsali olarak yaşıyor ve savaşıyorlar. Quinn ve Valor omuz kanata vererek sevgili ülkelerini her tehlikeden korumaya hazır duruyor.

''Çoğu asker sadece silahına güvenir. Pek azı birbirine gerçekten güvenir.''
-- Quinn

(P) Pasif Alıcı Kuş

Valor, rakipleri belli aralıklarla Savunmasız olarak işaretler. Quinn'in Savunmasız hedeflere karşı yaptığı ilk normal saldırı, ilave fiziksel hasar verir.

(Q) Kör Eden Saldırı

Quinn, Valor'u çağırarak bir rakibi işaretlemesini ve önce görüşünü engellemesini, sonra da yakınındaki bütün rakiplere hasar vermesini sağlar. Valor bir hat üzerinde uçar ve çarptığı ilk rakibi Savunmasız olarak işaretleyerek hedefin görüş alanını 1.5 saniyeliğine büyük ölçüde azaltır. Ardından yakındaki tüm rakiplere 20/45/70/95/120 (+0) (+50% Yetenek Gücü) fiziksel hasar verir.İlk hedef şampiyon değilse, 1.5 saniye boyunca saldırı gerçekleştiremez .


Yetenek Bedeli: 50/55/60/65/70 Mana
Menzil: 1025

(W) Keskin Duyular

Quinn Savunmasız bir hedefe saldırdıktan sonra pasif olarak Saldırı Hızı ve Hareket Hızı elde eder. Valor'un yakındaki geniş bir alanı görünür kılması için etkinleştir.
Pasif: Savunmasız bir hedefe saldırmak, Quinn'in Saldırı Hızı ve Hareket Hızını 2 saniyeliğine %20/25/30/35/40 arttırır.
Aktif: Valor yakındaki geniş bir alanı 2 saniyeliğine açığa çıkarır.


Yetenek Bedeli: Bedelsiz
Menzil: 2100

(E) Pike

Quinn bir rakibe atılarak fiziksel hasar verir ve hedefin Hareket Hızı değerini azaltır. Hedefe ulaştığında hedefi kısa süre engelleyip, geri sıçrar ve azami saldırı mesafesinin sınırına yakın bir yere iner. Quinn bir rakibe doğru atılarak 40/70/100/130/160 (+20% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verirken; Valor hedefi Savunmasız olarak işaretler.Hedefe ulaştıktan sonra Quinn geri sıçrar ve hedefi kısa süre engelleyip, %50 yavaşlatır (bu etki 1.5 saniye içinde azalarak biter).


Yetenek Bedeli: 50 Mana
Menzil: 675

(R) Düşman Hattının Ötesi

Quinn ve Valor büyük bir hızla uçmak için güç birliği yapar. Quinn, Valor'u yardıma çağırır. 2 saniye yoğunlaştıktan sonra Quinn ve Valor bütünleşerek %70/100/130 Toplam Hareket Hızı kazanır ve bu yeteneği yeniden kullanarak veya saldırıya geçerek Hava Saldırısı gerçekleştirme olanağına kavuşurlar.Şampiyonlardan veya kulelerden hasar almak, Düşman Hattının Ötesi'ni 3 saniye bekleme süresine sokar.


Yetenek Bedeli: 100/50/0 Mana
Menzil: 700

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları