Son Aranan Sihirdarlar
LeBlanc Şampiyon Simgesi
LeBlanc
Hilekâr
Suikastçi
Büyücü

LeBlanc ŞAMPİYONU HAKKINDA

LeBlanc İstatistikleri
Can Değeri 516 (Seviye Başına: +80)
Can Yenileme 7.4 (Seviye Başına: +0.55)
Mana 334 (Seviye Başına: +50)
Mana Yenileme 6 (Seviye Başına: +0.8)
Saldırı Gücü 54.88 (Seviye Başına: +3.5)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +1.4%)
Saldırı Menzili 525
Zırh 21.88 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 340

Her şehrin bir karanlık yanı vardır; zaten karanlık bir ün salmış olanların bile. Noxus - adı daima saygı ve tiksinti karışımı bir duyguyla anılmasına rağmen - bu basit gerçeğin dışında kalmıyor. Karanlık ve dolambaçlı sokaklarının altında yer alan karmaşık zindanlar, tüm kötülüklerin sığınağı olan bu devasa metropolisin gerçek yüzünü oluşturuyor. Düzenbaz LeBlanc, bu labirenti mesken tutmuş tarikatlar, cemaatler ve gizli cemiyetler arasında bulunan; Noxus tarihinin eski ama bugünkü kadar ahlaksız bir devrinden kalma Kara Gül Cemiyeti'ne başkanlık ediyor. Noxus hükümeti askeri bir yönetimin eline geçmeden önce, acımasız biri olan ve yaşlanmaz görünen LeBlanc ile yardakçıları, Noxus'un siyasi gündeminde söz sahibiydi. Bugünlerde ise, güçlü büyücülerden oluşan bu cemiyet amaçlarına ulaşmak için gizlice toplanıp, gücü elinde tutanların tercih ettiğinden çok daha gizli kapaklı bir sanatı geliştirmeye çalışıyor.

Gerçek niyetleri daima bir gizem perdesinin ardında ise de, Noxus'ta aristokrasinin hüküm sürdüğü günlerde, tahtın arkasındaki gerçek gücün Kara Gül olduğuna inanılıyor. İmparatorlukta askeri gücün tek ve nihai iktidar haline gelmesiyle, Kara Gül adeta bir gecede ortadan kalktı. Pek çok kişi, onların devrinin geçtiğine, cemiyet üyelerinin toplumsal ve siyasi güç arayışlarından vazgeçtiklerine inandı. Gel gelelim LeBlanc Savaş Enstitüsü'nün kapısında ortaya çıktığında, bir şey kesinlik kazandı; gölge ve alevin efendileri doğru zamanı kolluyor, yeni bir otoritenin ortaya çıkmasını bekliyorlardı. Bu otorite, League of Legends'dı (Efsaneler Ligi).

''Dünya, gözlerinin önüne sunulanın ötesini göremeyenler için çok farklı bir yer.''
--LeBlanc, Hilekâr

(P) Pasif Şer Mührü

LeBlanc yetenek kullanarak hasar verdiği rakipleri 4 saniyeliğine bir mühürle işaretler. 1,5 saniyenin ardından LeBlanc'ın kullandığı ilk yetenek mührü parçalayarak büyü hasarı verir. Söz konusu birim 5 saniye boyunca Şer Mührü ile işaretlenemez.

(Q) Kristal Küre

LeBlanc hedefine doğru büyü hasarı veren bir küre gönderir. Kristal Küre, Şer Mührü ile güçlendiğinde yetenek en yakındaki hazır Şer Mührü'ne seker (seken yetenekler minyonlara daha az hasar verir). 55/90/125/160/195 (+50% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Kristal Küre, Şer Mührü ile güçlendiğinde yetenek en yakındaki hazır Şer Mührü'ne seker (seken yetenekler minyonlara %80 daha az hasar verir).


Yetenek Bedeli: 40/45/50/55/60 Mana
Menzil: 700

(W) Vurkaç

LeBlanc hızla hedef konuma atılır ve yakındaki birimlere büyü hasarı verir. Sonraki 4 saniye boyunca Vurkaç yeteneğini yeniden kullanarak başladığı konuma dönebilir. Hedef konuma atılarak burada bulunan rakiplere 85/125/165/205/245 (+60% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.Sonraki 4 saniye boyunca Vurkaç yeniden kullanılarak başlangıç noktasına dönülebilir.


Yetenek Bedeli: 70/80/90/100/110 Mana
Menzil: 600

(E) Hayali Zincir

LeBlanc hedef konuma elle tutulmaz bir zincir fırlatır. Zincir bir rakip birime isabet ederse önce büyü hasarı verir, ardından hedefe bağlanır. Hedef 1,5 saniye boyunca zincire bağlı kalırsa fazladan büyü hasarı alır ve hareket edemez. Fırlatılan zincir, isabet alan ilk birimin LeBlanc'a zincirlenip 40/60/80/100/120 (+50% Yetenek Gücü) büyü hasarı almasına yol açar.Hedef 1.5 saniye boyunca zincirli kalırsa 1.5 saniyeliğine yerine sabitlenir ve fazladan 40/60/80/100/120 (+50% Yetenek Gücü) büyü hasarı alır.


Yetenek Bedeli: 40 Mana
Menzil: 925

(R) Taklit

LeBlanc bir kopyasını ortaya çıkarıp temel yeteneklerinden birinin taklit biçimini gerçekleştirir. Kopya da bu yeteneğin sahte bir kopyasını yapar. LeBlanc bunun yerine kopyasını uzak bir noktaya gönderip en son kullandığı yeteneğin sahte bir kopyasını yapmasını da sağlayabilir. LeBlanc yeteneklerinden birini kopyalar ve bu yeteneği kendisiyle birlikte kullanacak bir Taklit kopya ortaya çıkarır. Taklit 2.5 saniye kalır. Kristal Küre 150/275/400 (+60% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.Vurkaç 125/225/325 (+0) büyü hasarı verir.Hayali Zincir her seferinde 100/160/220 (+40% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.Bu yeteneği kendi üzerinde kullandığında Gülün Gölgesi etkisi oluşur.Gülün GölgesiTaklit, hedef konumda ortaya çıkar ve görünür durumdaki en yakın şampiyona doğru ilerler. Ardından LeBlanc'ın son kullandığı temel yeteneğin sahtesini yapar. Kendine özgü 0 saniye bekleme süresine sahiptir. Bu Taklit çok daha uzun süre varlığını korur ama kontrol edilemez.


Yetenek Bedeli: Aç/Kapa
Menzil: 25000

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları