Son Aranan Sihirdarlar
Kindred Şampiyon Simgesi
Kindred
Madalyonun İki Yüzü
Nişancı

Kindred ŞAMPİYONU HAKKINDA

Kindred İstatistikleri
Can Değeri 540 (Seviye Başına: +85)
Can Yenileme 7 (Seviye Başına: +0.55)
Mana 300 (Seviye Başına: +35)
Mana Yenileme 6.972 (Seviye Başına: +0.4)
Saldırı Gücü 54 (Seviye Başına: +1.7)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +2.5%)
Saldırı Menzili 500
Zırh 20 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 325

''Bir daha söyle kuzucuk, şimdi bunlardan hangileri bizim?''
''Hepsi, sevgili Kurt.''
Kendi içinde ayrışan ama hiç ayrı düşmeyen Kindred, ölümün ikiz özlerini temsil ediyor. Kuzu'nun oku, kaderini kabul edenleri tez elden azat ediyor. Kurt ise kaderinden kaçanları avlayıp, sivri dişleriyle son anlarını azaba dönüştürüyor. Kindred'ın tabiatı Runeterra'nın farklı köşelerinde farklı yorumlansa da, her fani kendi ölümünün gerçek yüzünü seçmeye mahkûmdur.

(P) Pasif Avcının Damgası

Kindred hedeflerini Av için damgalayabilir. Av başarıyla tamamlandığında Kindred'in normal saldırıları ve Okların Dansı yeteneği kalıcı olarak güçlenir.

(Q) Okların Dansı

Kindred belli bir yöne atılır ve yakındaki hedeflere en fazla üç ok atışı yapar. Kuzu belli bir yöne atılarak yakındaki rakiplere 0 (+0) fiziksel hasar veren en fazla 3 ok atışı yapar.Kurdun Hiddeti yeteneğini kullanmak veya etki alanı içindeyken atılmak, bu büyünün bekleme süresini 4/3.5/3/2.5/2 saniyeye düşürür.


Yetenek Bedeli: 35 Mana
Menzil: 340

(W) Kurdun Hiddeti

Kurt hiddete kapılır ve çevresindeki düşmanlara saldırır. Kurt bir bölgeyi sahiplenir ve 8.5 saniye boyunca bu bölgenin içinde kalan yakın hedeflere saldırır. Kuzu belirli hedeflere saldırarak Kurt'un da aynı hedeflere saldırmasını sağlayabilir. Kuzu, Kurt'un bölgesinden çıkarsa Kurt saldırmayı bırakıp Kuzu'ya katılır.Kurt'un saldırıları 25/30/35/40/45 (+0) artı Avcının Damgası'nın verdiği hasarın %40 kadarı fiziksel hasar verir.Kurt, canavarları hırpalayarak onlara fazladan %50 hasar verir ve hırpaladığı canavarların saldırı ile hareket hızlarını 2 saniyeliğine %50 azaltır.


Yetenek Bedeli: 40 Mana
Menzil: 900

(E) Karabasan

Kuzu dikkatli bir atış yaparak hedefi yavaşlatır. Kuzu hedefe iki defa daha saldırı isabet ettirirse, üçüncü saldırısında Kurt hedefin üzerine çullanır ve hırpaladığı hedefe büyük miktarda hasar verir. Bir rakibi sakatlayarak hareket hızını 1 saniyeliğine %50 azaltır.Kuzu hedefe iki defa saldırdıktan sonra üçüncü saldırısında Kurt hedefin üzerine çullanır ve hırpaladığı hedefe büyük miktarda hasar verir.Kurt, 40/75/110/145/180 (+0) + hedefin azami can değerinin %5 kadarı fiziksel hasar verir.


Yetenek Bedeli: Bedelsiz
Menzil: 500

(R) Kuzunun Şefkati

Kuzu, belli bir alandaki bütün canlıların ölümünü erteler. Etki sona erene kadar, canlıların hiçbiri ölemez. Sonunda, birimler iyileştirilir. Kuzu, altında 4 saniyeliğine kutsal bir alan ortaya çıkarır. İster takım arkadaşı olsun ister rakip, bu alan içinde kalan hiçbir canlı ölemez. %10 Can değerine ulaştıktan sonra birimlere hasar ya da iyileştirme etkisi işlemez.Kutsal alan ortadan kalkarken içinde bulunan bütün canlılara 200/250/300 can verir.


Yetenek Bedeli: Bedelsiz
Menzil: 500

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları