Son Aranan Sihirdarlar
Kayn Şampiyon Simgesi
Kayn
Gölge Cellat
Dövüşçü
Suikastçi

Kayn ŞAMPİYONU HAKKINDA

Kayn İstatistikleri
Can Değeri 585 (Seviye Başına: +85)
Can Yenileme 8 (Seviye Başına: +0.75)
Mana 410 (Seviye Başına: +50)
Mana Yenileme 11.5 (Seviye Başına: +0.95)
Saldırı Gücü 60 (Seviye Başına: +2.8)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +2.7%)
Saldırı Menzili 175
Zırh 29 (Seviye Başına: +3.3)
Büyü Direnci 32.1 (Seviye Başına: +1.25)
Hareket Hızı 340

Gölge büyüsünün rakipsiz bir kullanıcısı olan Shieda Kayn, bir gün Gölge Tarikatı'nın başına geçerek Ionia'yı yeni bir egemenlik çağına ulaştırmak için var gücüyle savaşıyor. Kendi benliğine sahip bir darkin silahı olan Rhaast'ı küstahça taşırken; silahın, zihninde ve bedeninde oluşturduğu derin yozlaşmaya aldırış etmiyor. Bu birlikteliğin yalnızca iki sonu olabilir: Ya Kayn silahı alt edecek ya da kötü niyetli silah onu tamamen ele geçirerek bütün Runeterra'ya yıkım getirecek.

(P) Pasif Darkin Tırpan

Oyunda belli bir noktadan sonra Kayn kalıcı olarak Gölge Suikastçı ya da Darkin'e dönüşür.

(Q) Karanlık Hasat

Kayn ileri atılıp rakiplerini biçer. İki hamle de hasar verir.

(W) Kasvet Dalgası

Düz bir hat üzerinde hasar vererek isabet ettiği bütün rakipleri büyük oranda yavaşlatır. Gölge Suikastçı: Ardında Kayn'in yerine Kasvet Dalgası kullanan bir gölge bırakır. Canlı gölgenin Kasvet Dalgası daha uzun menzile sahip olur. Darkin: Kasvet Dalgası isabet ettiği rakipleri kısa süreliğine havaya savurur.

(E) Gölge Yolu

Kayn hareket hızında anlık artış ve kısa süreliğine duvarların içinden geçebilme yeteneği kazanır. Bir duvara ilk girdiğinde küçük bir miktar iyileşir ve Gölge Yolu'nun süresi büyük oranda artar. Kayn rakip şampiyonlarla çatışma hâlindeyse süre artışını kazanamaz. Gölge Suikastçı: Gölge Yolu'nu etkinleştirdiği sırada ilave hareket hızı kazanır ve yavaşlatmalardan etkilenmez.

(R) Davetsiz Misafir

Kayn, kısa süre önce hasar verdiği yakın bir rakibin bedenini işgal edebilir. Bir şampiyonu işgal ettiğinde Kayn birkaç saniyeliğine hedef alınamaz hâle gelir. Bu esnada yetenek yeniden kullanılırsa etkisi erken sona erer. Ardından Kayn kurbanının bedenini yırtarak dışarı çıkar ve anlık hasar verir. Gölge Suikastçı: Davetsiz Misafir çok daha uzaktan kullanılabilir ve Kayn kurbanının içinden çıktıktan sonra Darkin Tırpan'ın ilave büyü hasarını sıfırlar. Darkin: Davetsiz Misafir kurbanının azami canının belli bir oranı kadar hasar verir ve bu sırada darkin iyileşir.

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları