Son Aranan Sihirdarlar
Jhin Şampiyon Simgesi
Jhin
Virtüöz
Nişancı
Suikastçi

Jhin ŞAMPİYONU HAKKINDA

Jhin İstatistikleri
Can Değeri 540 (Seviye Başına: +85)
Can Yenileme 6 (Seviye Başına: +0.55)
Mana 300 (Seviye Başına: +50)
Mana Yenileme 6 (Seviye Başına: +0.8)
Saldırı Gücü 53 (Seviye Başına: +4)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +0%)
Saldırı Menzili 550
Zırh 20 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 330

''Sanat kimsenin gözünün yaşına bakmaz.''

Jhin cinayetin sanat olduğuna inanan, titiz mi titiz, cani bir psikopat. Bir zamanlar Ionia hapishanelerinde çürürken bir anda Ionia'yı yöneten meclisteki karanlık odaklar tarafından serbest bırakılan bu seri katil, şimdilerde kendisini serbest bırakan entrikacılar için suikastlar düzenliyor. Silahına adeta bir fırça gözüyle bakan Jhin, ortaya çıkardığı sanatsal vahşet eserleriyle hem kurbanlarının hem de bu eserleri görenlerin yüreklerine korku salıyor. Tüyler ürperten tiyatrosunu sergilemekten vahşi bir zevk alan Jhin, gelmiş geçmiş en güçlü mesajı vermek için ideal bir tetikçi. Bu mesaj ne mi? Dehşet elbette.

(P) Pasif Suflör

Jhin'in Suflör adlı silahı, olağanüstü hasar vermek için tasarlanmış, hassas bir araçtır. Sabit bir hızla atış yapar ve haznesinde sadece dört mermi taşır. Jhin, karanlık büyüyle donattığı dördüncü merminin kritik vuruş yapmasını ve fazladan infaz hasarı vermesini sağlar. Suflör her kritik vuruş yaptığında Jhin'e ilham vererek kısa bir süre ilave hareket hızı kazandırır.

(Q) İlham Ateşi

Jhin rakibine büyülü bir fişek atar. Fişek en fazla dört hedefe isabet eder ve verdiği hasar, katlettiği her hedef başına artar. Jhin'in hedef rakibe attığı fişek 50/75/100/125/150 (+0) (+60% Yetenek Gücü) fiziksel hasar verir ve yakındaki henüz isabet almamış başka bir hedefe seker.Fişek en fazla 4 hedefe isabet edebilir. Fişek her hedef katlettiğinde sonraki isabetlerinin verdiği hasar miktarı %35 artar.


Yetenek Bedeli: 40 / 45 / 50 / 55 / 60 MANA
Menzil: 550

(W) Trajedi

Jhin bastonunu savurarak muazzam menzile sahip bir atış yapar. Atışı minyon ve canavarları deşip geçse de isabet ettiği ilk şampiyonda durur. Kısa süre önce Jhin'in takım arkadaşlarının saldırısına uğrayan, Nilüfer Kapanlarına yakalanan veya normal saldırılarından isabet alan hedefler yerine sabitlenir. Jhin'in yaptığı uzun menzilli atış, isabet ettiği ilk şampiyonda durarak hedefe 50/85/120/155/190 (+50% Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir. Atışın yol alırken deşip geçtiği minyon ve canavarlar, bu hasarın %75 kadarını alır.Trajedi atışı son 4 saniye içinde Jhin'in takım arkadaşlarının saldırısına uğrayan, Nilüfer Kapanlarına yakalanan veya normal saldırılarından isabet alan hedefler 0.75/1/1.25/1.5/1.75 saniyeliğine yerine sabitlenir ve Jhin kritik vuruş gerçekleştirmiş gibi hareket hızı kazanır.


Yetenek Bedeli: 50/60/70/80/90 Mana
Menzil: 3000

(E) Esaret Çiçeği

Jhin, üzerine basıldığında filizlenen, görünmez bir Nilüfer Kapanı kurar. Filizlenen kapan yakınındaki rakipleri yavaşlatır, ardından keskin taçyaprakları saçarak patlar ve hasar verir. Ölümün Güzelliği - Jhin bir rakip şampiyonu katlettiğinde, katledilen bedenin üzerinde bir nilüfer kapanı filizlenir. Jhin'in yerleştirdiği görünmez Nilüfer Kapanı, 2 dakika boyunca kurbanlarını bekler ve üzerinden geçildiğinde devreye girerek çevresindeki rakipleri 4 saniyeliğine ortaya çıkarır.Kapan devreye girdiğinde, içinde kalan rakipleri %35 yavaşlatan bir alan ortaya çıkarır ve 2 saniye sonra patlayarak alan içindeki rakiplere 20/80/140/200/260 (+120% Saldırı Gücü) (+100% Yetenek Gücü) büyü hasarı (sonraki isabetlerde ve minyonlarla canavarlara bu hasarın %65 kadarını) verir.Jhin her 0 saniyede yeni bir kapan hazırlar ve aynı anda 2 kapan taşıyabilir. Ölümün Güzelliği - Jhin bir rakip şampiyonu katlettiğinde, şampiyonun katledildiği yerde bir Nilüfer Kapanı filizlenip patlar.


Yetenek Bedeli: 30/35/40/45/50 Mana
Menzil: 750

(R) Son Perde

Jhin yoğunlaşarak Suflör'ü omuzdan ateşlenen bir mega topa dönüştürür. Suflör bu haliyle olağanüstü menzile sahip dört süper atış yapabilir. Süper atışlar, minyon ve canavarları deşip geçse de isabet ettikleri ilk şampiyonda durur. Suflör, isabet alan rakipleri sakatlar ve onların yavaşlayarak infaz hasarı almalarını sağlar. Mükemmel hazırlanan, dillere destan bir güçle bezeli 4. atışın kritik vuruş yapması garantidir. Jhin silahını kurup odaklanarak önündeki olağanüstü uzun ve koni şekilli bir alanda 4 süper atış yapmaya hazırlanır. Her bir atış isabet ettiği ilk şampiyonda durur ve 40/100/160 (+20% Saldırı Gücü) fiziksel hasar verdiği hedefi 0.75 saniyeliğine %80 yavaşlatır. Verilen hasar, hedefin eksik her %1 can miktarı başına %2.5 artar (en fazla 0 (+0)). 4. atış, hasarın %0 kadarına eşdeğer kritik vuruş gerçekleştirir.


Yetenek Bedeli: 100 Mana
Menzil: 25000

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları