Son Aranan Sihirdarlar
Illaoi Şampiyon Simgesi
Illaoi
Ruhani Rehber
Dövüşçü
Tank

Illaoi ŞAMPİYONU HAKKINDA

Illaoi İstatistikleri
Can Değeri 585.6 (Seviye Başına: +95)
Can Yenileme 9.5 (Seviye Başına: +0.8)
Mana 300 (Seviye Başına: +40)
Mana Yenileme 7.5 (Seviye Başına: +0.75)
Saldırı Gücü 60 (Seviye Başına: +5)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +2.5%)
Saldırı Menzili 125
Zırh 26 (Seviye Başına: +3.8)
Büyü Direnci 32.1 (Seviye Başına: +1.25)
Hareket Hızı 340

''Vaaza gerek yok. Kırık kemiklerin verdiği ders unutulmaz.''
Illaoi'nin cüssesini gölgede bırakabilecek bir şey varsa, o da sarsılmaz inancıdır. Büyük Kraken'in elçisi olarak kullandığı devasa, altın idolle rakiplerinin ruhlarını bedenlerinden koparıp alır ve gerçeklik algılarını yerle bir eder. ''Nagakabouros'un Sözcüsü''ne meydan okuyanlar, çok geçmeden Illaoi'nin hiçbir zaman yalnız dövüşmediğini görür; zira Yılan Adalar'ın ilahı her daim onunla omuz omuza çarpışır.

(P) Pasif Yaşlı Tanrının Elçisi

Illaoi ve meydana getirdiği Kabuklar, çevredeki geçilmez yüzeylerde Dokunaçlar ortaya çıkarır. Dokunaçlar ruhlara, Kabuklara ve Illaoi'nin Sille Tokat yeteneğinin kurbanlarına vurur. Dokunaçlar vuruş isabet ettirdikleri rakiplere fiziksel hasar verir ve şampiyonlara hasar verirlerse Illaoi'yi iyileştirirler.

(Q) Dokunaç Darbesi

Dokunaçların verdiği hasarı arttırır. Etkinleştirildiğinde, Illaoi fiziksel hasar veren bir Dokunaç ile darbe indirir.
Pasif: Darbe hasarı %10/15/20/25/30 artar (0).
Aktif: Illaoi idolünü savurarak bir Dokunacın ileri Darbe indirmesini sağlar.


Yetenek Bedeli: 40/45/50/55/60 Mana
Menzil: 850

(W) Sille Tokat

Illaoi hedefinin üstüne atılarak fiziksel hasar verir ve yakındaki Dokunaçların da hedefe vurmalarını sağlar. Illaoi bir sonraki normal saldırısında hedefin üstüne atılarak hedefin azami can miktarının %0 kadarına eşdeğer ilave fiziksel hasar verir.Illaoi saldırdığı zaman yakındaki Dokunaçlar hedefe Darbe indirir.Sille Tokat, canavarlara isabet başına en fazla 300 hasar verebilir.


Yetenek Bedeli: 30 Mana
Menzil: 400

(E) Ruh Sınavı

Illaoi rakibinin bedeninden söküp aldığı ruhu, önünde durmaya zorlar. Ruhlar, aldıkları hasarın belli bir oranını asıl hedefe yansıtır. Ruh katledilir ya da asıl hedef ruhtan fazla uzaklaşırsa, asıl hedef Kabuk haline gelir ve Dokunaçlar ortaya çıkarmaya başlar. Illaoi rakip şampiyonlardan birinin ruhunu 10 saniyeliğine söküp alır (bu süre Illaoi hedefin saldırısına uğradığında azalır). Saldırıya açık olan bu ruh, aldığı hasarın %25/30/35/40/45 (+%0) kadarını sahibine yansıtır.Ruh katledilir veya asıl hedef ruhun menzili dışına çıkarsa, asıl hedef 12 saniyeliğine Kabuk haline gelir ve 1.5 saniye boyunca %80 yavaşlar. Kabuklar yakında başka Dokunaç yoksa her 0 saniyede bir Dokunaç ortaya çıkarır.Dokunaçlar her 10 saniyede bir ruhlara ve Kabuklara kendiliğinden Darbe indirir.


Yetenek Bedeli: 35/40/45/50/55 Mana
Menzil: 900

(R) İlahi Ders

Illaoi idolünü yere vurur ve yakındaki rakiplere fiziksel hasar verir. İsabet alan her şampiyon başına bir Dokunaç ortaya çıkar. Illaoi idolünü yere vurarak yakındaki rakiplere 150/250/350 (+50% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir ve isabet alan her şampiyon başına bir Dokunaç ortaya çıkarır.Sonraki 8 saniye boyunca Dokunaçlar hedef alınamaz hale gelir, %50 daha hızlı Darbe indirir ve Sille Tokat'ın bekleme süresi 2 saniye olur.''Bazı ilahlar bağışlayıcıdır. Benimki öyle değil.''


Yetenek Bedeli: 100 Mana
Menzil: 450

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları