Son Aranan Sihirdarlar
Fiora Şampiyon Simgesi
Fiora
Büyük Düellocu
Dövüşçü
Suikastçi

Fiora ŞAMPİYONU HAKKINDA

Fiora İstatistikleri
Can Değeri 550 (Seviye Başına: +85)
Can Yenileme 8.25 (Seviye Başına: +0.55)
Mana 300 (Seviye Başına: +40)
Mana Yenileme 8 (Seviye Başına: +0.7)
Saldırı Gücü 60 (Seviye Başına: +3.3)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +3.2%)
Saldırı Menzili 150
Zırh 24 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 32.1 (Seviye Başına: +1.25)
Hareket Hızı 345

''Seni öldürmek bir onur meselesi. Sende onurun zerresi bile yok ama yine de öleceksin.''
Valoran'ın en korkulan silahşoru olan Fiora; mavi çelikten kılıcının hızı kadar, acımasızlığı ve keskin zekâsıyla da tanınır. Demacia Krallığı'ndan Laurent Ailesi'nin üyesi olan Fiora, neredeyse sonlarını getiren bir skandalın ardından kontrolü babasının elinden alıp ailenin başına geçti. Laurent Ailesi'nin itibarı iki paralık olmuştu ama Fiora ailesinin şerefini ve Demacia'nın büyük aileleri arasında hak ettiği yeri geri kazanmasını sağlamak için bütün gücüyle mücadele etmeye ant içti.

(P) Pasif Düellocunun Dansı

Fiora yakındaki rakip Şampiyonlara meydan okuyarak kendisinden kaçınmaya zorlar. Bir yön seçerek o yönden rakibe vurmaya çalışır. Bu görevde başarılı olursa küçük bir bonus elde eder ve yeni bir yön seçer.

(Q) Hamle

Fiora bir yöne hamle yapıp yakındaki bir rakibi deşer ve fiziksel hasar vererek vuruş etkisi uygular. Fiora bir yöne doğru saldırır ve yakındaki bir rakibe vurarak ona 65/75/85/95/105 (+60% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verip isabet etkisi uygular. Bu saldırı zayıf noktalara ve katledebileceği hedeflere öncelik verir.Bu yetenek bir rakibe isabet ederse, bekleme süresinin %60 kadarı iade edilir.


Yetenek Bedeli: 20/25/30/35/40 Mana
Menzil: 400

(W) Karşı Hamle

Fiora gelen bütün hasar ve engellemeleri kısa süreliğine savuşturur. Ardından bir yöne saldırır. Bu saldırı, isabet alan ilk şampiyonu yavaşlatır. Fiora bu yetenekle hareketsiz bırakan bir etkiyi savuşturduysa rakip şampiyon sersemler. Fiora 0.75 saniye boyunca gelen tüm hasarı, zayıflatma ve engellemeleri savuşturur, ardından hedef yöne saldırır.Saldırı, isabet alan ilk rakip şampiyonun 90/130/170/210/250 (+0) büyü hasarı almasına, hareket ve saldırı hızlarının 1.5 saniyeliğine %50 azalmasına yol açar.Fiora hareketsiz bırakan bir engellemeyi savuşturursa, Karşı Hamle yavaşlatmak yerine sersemletir.


Yetenek Bedeli: 50 Mana
Menzil: 750

(E) Kılıç Sanatı

Sonraki iki saldırı için Fiora saldırı hızını arttırır. İlk saldırı hedefi yavaşlatırken ikincisi kritik vuruş gerçekleştirir. Fiora sonraki iki saldırısı için %50 Saldırı Hızı kazanır. İlk saldırı kritik vuramaz ama 1 saniyeliğine %30 yavaşlatma etkisi uygular. İkinci vuruş mutlaka kritik vurarak %0 (0) hasar verir.


Yetenek Bedeli: 40/45/50/55/60 Mana
Menzil: 425

(R) Büyük Mücadele

Fiora bir rakip şampiyonun zayıf noktalarının dördünü birden açığa çıkarır ve hedefinin yakınındayken hareket hızı kazanır. Fiora 4 zayıf noktaya birden vurur ya da en az bir zayıf noktaya vurduktan sonra hedef katledilirse, kendisi ve bölgedeki takım arkadaşları sonraki birkaç saniye boyunca iyileşir. Fiora hedef şampiyonda potansiyel olarak azami can değerinin %0 kadarı gerçek hasar verebileceği dört zayıf noktayı açığa çıkarır. Ek olarak, Fiora hedefinin yakınındayken Düellocunun Dansı'nın hareket hızı ilavesini (%0) elde eder.Fiora 8 saniye içerisinde 4 zayıf noktaya da vurursa veya en az bir tanesine vurduktan sonra hedef katledilirse, kendisi ve yakındaki takım arkadaşları isabet alan zayıf nokta sayısına bağlı olarak artacak şekilde 2 ila 5 saniye boyunca saniyede 80/110/140 (+0) iyileşir.


Yetenek Bedeli: 100 Mana
Menzil: 500

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları