Son Aranan Sihirdarlar
Fiddlesticks Şampiyon Simgesi
Fiddlesticks
Kıyamet Habercisi
Büyücü
Destek

Fiddlesticks ŞAMPİYONU HAKKINDA

Fiddlesticks İstatistikleri
Can Değeri 524.4 (Seviye Başına: +80)
Can Yenileme 5.608 (Seviye Başına: +0.6)
Mana 400.12 (Seviye Başına: +56)
Mana Yenileme 6 (Seviye Başına: +0.8)
Saldırı Gücü 48.36 (Seviye Başına: +2.625)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +2.11%)
Saldırı Menzili 480
Zırh 20.88 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 335

Fiddlesticks neredeyse 20 yıldır, Savaş Enstitüsü'nün en doğusundaki ayin odasında yalnız başına durmaktaydı. Tozla kaplı evinin küf kokulu karanlığını, sadece zümrüt rengi alevlerle yanan doğa üstü bakışları delip geçiyordu. Kıyametin Habercisi sessiz nöbetini işte orada tutuyor. Zıvanadan çıkmış gücün hikâyesi, tüm sihirdarların ibret almaları gereken bir öyküdür. Onlarca yıl önce, Zaun'dan gelen, Istvaan adında güçlü bir rün büyücüsü vardı. Beşinci Rün Savaşı'nın sonunda, Lig'in ilk sihirdarlarından biri oldu. Büyünün eski yöntemlerine fena halde esir olan Istvaan, Lig'de uygulanan kuralların günbegün daha da dışına çıktı. Son karşılaşmasında, yaptıkları boyunu aştı. Kendini en doğudaki ayin odasına kilitledikten sonra en yasaklı ayini, boyutlararası bir çağırma ayinini gerçekleştirmeye başladı.

O odanın içinde ne olduğu halen bilinmiyor. O gün Sihirdar Vadisi'ne, Zaun'u temsil etmek için hiçbir şampiyon gelmedi. Odanın kapısı tekrar tekrar çalındığında, sadece sessizlik yankılandı. İçeri giren ilk çırak, dünya dışı bir tırpanla biçildi. Onu takip edip de hayatta kalabilen birkaç kişi korkudan delirerek, kargalar ve ölüm hakkında zırvalayan insan artıkları haline geldiler. Istvaan'ın bile kontrol edemediği kötülükten korkan Lig, yok edemedikleri şeyi hapsedebileceklerini umarak odanın tüm çıkışlarını mühürledi. Yıllar geçti ama ince siluet, içeri girecek kadar aptal olanları öldürmek dışında hiç kımıldamadı. Odayı geri almanın çaresini bulamayan Konsey, onun yerine Fiddlesticks'e bir görev buldu: Cellatlık. Canlanmasına ve Adalet Meydanlarının kurallarına görünüşte uymasına rağmen, odasında neyi beklediği bilinmiyor. Hareketsiz yüzü herhangi bir ipucu vermiyor ve tırpanı, karşısında duran herkesin üzerine inmek için hazır bekliyor.

”Korkunun kendisinden başka korkacağınız şey yok” diyenler henüz kargaları hissetmemişlerdir.

(P) Pasif Dehşet

Fiddlesticks 1,5 saniye boyunca sabit durduğunda veya yeteneklerine yoğunlaştığında Dehşet gücü kazanır. Hareketi engelleyen kitle kontrol etkileri bu süreyi sıfırlar. Dehşet, Hareket Hızı sağlar ama Fiddlesticks hareket etmeye başladıktan 1,5 saniye sonra etkisini yitirir.

(Q) Dehşet Sal

Bir birimi korkutarak, belli bir süre dehşet içinde kaçmasına neden olur. Hedeflenen rakip birimi dehşete düşürerek, 1.25/1.5/1.75/2/2.25 saniye boyunca Fiddlesticks'ten kaçmasına neden olur.


Yetenek Bedeli: 65 Mana
Menzil: 525

(W) Sömürü

Fiddlesticks bir rakibin yaşam gücünü sömürürken bir hedefe zamanla hasar verir ve kendini iyileştirir. Fiddlesticks hedef birimle arasında bir bağ kurarak Sömürü için yoğunlaşır ve hedefine saniye başına 80/105/130/155/180 (+45% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Fiddlesticks, verdiği hasarın %60/65/70/75/80 kadarı kendini iyileştirir.Sömürü en fazla 5 saniye sürer ve toplam 0 (+0) hasar verir.


Yetenek Bedeli: 80/90/100/110/120 Mana
Menzil: 575

(E) Kara Yel

Gönderilen rüzgâr demeti bir rakip birimine vurduktan sonra yakındaki diğer rakip birimlerine de sıçrayarak kurbanlarına hasar verir ve onları susturur. Hedeflenen rakibe 65/85/105/125/145 (+45% Yetenek Gücü) büyü hasarı verdikten sonra başka bir hedefe seken bir karga gönderir. İsabet alan hedefler, yeteneğin kullanıldığı her sefer bir defaya mahsus olmak üzere 1.25 saniye susturulur.Kara Yel 6 defaya kadar sekebilir ve Sömürü kurbanlarına veya henüz isabet etmediği hedeflere öncelik verir. Minyon ve canavarlara %150 hasar verir.


Yetenek Bedeli: 50/60/70/80/90 Mana
Menzil: 750

(R) Karga Sürüsü

Fiddlesticks'in etrafında dönmeye başlayan vahşi bir karga sürüsü, bölgedeki bütün rakip birimlere saniye başına hasar verir. Fiddlesticks 1.5 saniye yoğunlaştıktan sonra bir anda hedef noktaya atlar ve etrafında dönmeye başlayan cani bir karga sürüsü ortaya çıkarır. Sürü, bölgedeki bütün rakip birimlere saniye başına 125/225/325 (+45% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.Bu etki 5 saniye sürer ve toplamda en fazla 0 (+0) büyü hasarı verir.


Yetenek Bedeli: 100 Mana
Menzil: 800

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları