Son Aranan Sihirdarlar
Draven Şampiyon Simgesi
Draven
Görkemli Cellat
Nişancı

Draven ŞAMPİYONU HAKKINDA

Draven İstatistikleri
Can Değeri 557.76 (Seviye Başına: +82)
Can Yenileme 6.176 (Seviye Başına: +0.7)
Mana 360.56 (Seviye Başına: +39)
Mana Yenileme 8.042 (Seviye Başına: +0.65)
Saldırı Gücü 55.8 (Seviye Başına: +2.91)
Saldırı Hızı 0.08 (Seviye Başına: +2.7%)
Saldırı Menzili 550
Zırh 25.544 (Seviye Başına: +3.3)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 330

Kardeşi Darius'un aksine, savaşta zafer kazanmak Draven'a hiç yetmedi. Tanınmak, övülmek ve şan istiyordu. Bunları önce Noxus ordusunda aradı; ama gösterişe olan merakı hiç hoşgörülmedi. ''Draven''ı dünyaya duyurmanın bir yolunu ararken, dikkati hapishane sistemine yöneldi. Orada can sıkıcı idamları seyirlik eğlencelere dönüştürerek arzuladığı şöhrete ulaştı.

Draven, ilk idamında, ölüme mahkum edilmiş tutsağa koşup canını kurtarmasını emrederek izleyenleri şaşırttı. Adam kaçarak gözden kaybolmaya fırsat bulamadan, Draven baltasını kusursuz bir şekilde fırlatıp onu yere serdi. Çok geçmeden, Draven'in idamları, mahkumların yaşamak için son bir şansa tutunduğu ölüm gösterilerine dönüştü. Bu imtihanları kişisel sahnesi olarak kullandı ve idamları önde gelen bir eğlence türüne dönüştürdü. Çaresiz mahkumlar düşe kalka ondan kaçmaya çalışırken, seyircileri çılgınca coşturdu. Hiçbir mahkum başarılı olamadı. Noxus cellatlarının ağırbaşlı, siyah üniformalarını reddeden Draven, parlak renkli giysiler giydi ve tanınmak için kendine has, şatafatlı hareketler icat etti. İnsanlar Draven'ın yaptıklarını izlemeye koştukça, gösterisinin ünü hızla yayıldı. Gördüğü rağbet büyüdükçe, zaten şişmiş olan egosu da büyüdü. İlgi odağı olmak doğasında vardı. Çok geçmeden, hırsının boyutları Noxus'un sınırlarını aştı. Draven'ın görkemli maceralarının tüm dünyaya sergilenmesi gerektiğine karar verdi.

''Çıtayı o gün nereye yükselttiysem, 'en iyisi' odur.''
-- Draven

(P) Pasif Draven Ligi

Draven bir Dönen Balta yakaladığında ya da minyon, canavar veya kule öldürdüğünde izleyenlerin Hayranlığını kazanır. Rakip şampiyon katletmek, Draven'a sahip olduğu Hayranlık miktarına göre ilave altın verir.

(Q) Dönen Balta

Draven'ın bir sonraki saldırısı fiziksel hasar verir. Bu balta hedefin üzerinden havaya doğru seker. Draven baltayı havada yakalarsa, otomatik olarak bir başka Dönen Balta'yı hazırlar. Draven aynı anda iki Dönen Balta taşıyabilir. Draven'in sonraki saldırısı 45/55/65/75/85% Saldırı Gücü fazladan fiziksel hasar verecektir. Bu bonus toplam Saldırı Gücünün %45/55/65/75/85 kadarına eşittir.Bu balta hedeften havaya doğru sekecektir. Eğer Draven bunu yakalarsa otomatik olarak başka bir Döner Balta hazırlar.Draven bir seferde iki adet Döner Baltaya sahip olabilir.


Yetenek Bedeli: 45 Mana
Menzil: 300

(W) Adrenalin Seli

Draven'ın Hareket Hızı ve Saldırı Hızı artar. Kazanılan fazladan Hareket Hızı, zaman geçtikçe azalır. Dönen Balta'yı yakalamak Adrenalin Seli'nin bekleme süresini sıfırlar. Draven 1.5 saniyeliğine %40/45/50/55/60 artan Hareket Hızı ve 3 saniyeliğine %20/25/30/35/40 daha fazla Saldırı Hızı kazanır. Hareket Hızı bonusu süresi boyunca hızlıca azalır.Bir Döner Balta yakalamak, Adrenalin Selinin bekleme süresini yenileyecektir.


Yetenek Bedeli: 40 Mana
Menzil: 1000

(E) Geri Dur

Draven baltalarını fırlatarak hedeflere fiziksel hasar verir ve onları kenara savurur. Vurulan hedefler yavaşlar. Draven baltalarını fırlatarak vurulan hedeflere 70/105/140/175/210 (+50% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir ve onları kenara savurur. Vurulan hedefler 2 saniyeliğine %20/25/30/35/40 yavaşlar.


Yetenek Bedeli: 70 Mana
Menzil: 1050

(R) Ölüm Pervanesi

Draven, çarptığı her hedefe fiziksel hasar veren iki devasa balta fırlatır. Ölüm Pervanesi, bir rakip şampiyonuna çarptıktan sonra yavaşça yönünü tersine döndürür ve Draven'a döner. Ayrıca Draven bu yeteneği baltalar havadayken kendisine daha çabuk dönmesi için de etkinleştirebilir. Çarptığı her ek birime daha az hasar verir ve balta ters yöne döndüğünde sıfırlanır. Draven'ın fırlattığı iki devasa balta, isabet ettiği her birime 175/275/375 (+110% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir.Ölüm Pervanesi yavaşça yön değiştirir ve bir rakip şampiyona isabet ettikten sonra Draven'e geri döner. Draven ayrıca baltalar hareket halindeyken erken dönmelerini sağlamak için bu yeteneği tekrar kullanabilir. İsabet alan her birime %8 daha az hasar (Minimum %40) verir ve baltalar yön değiştirdiğinde sıfırlanır.


Yetenek Bedeli: 100 Mana
Menzil: Tüm Harita

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları