Son Aranan Sihirdarlar
Camille Şampiyon Simgesi
Camille
Çelik Gölge
Dövüşçü
Tank

Camille ŞAMPİYONU HAKKINDA

Camille İstatistikleri
Can Değeri 575.6 (Seviye Başına: +85)
Can Yenileme 8.5 (Seviye Başına: +0.8)
Mana 338.8 (Seviye Başına: +32)
Mana Yenileme 8.15 (Seviye Başına: +0.75)
Saldırı Gücü 60 (Seviye Başına: +3.5)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +2.5%)
Saldırı Menzili 125
Zırh 26 (Seviye Başına: +3.8)
Büyü Direnci 32.1 (Seviye Başına: +1.25)
Hareket Hızı 340

Kanunun sınırları dışında hareket edebilmek için tepeden tırnağa bir silaha dönüştürülen Camille Ferros, Piltover ve arka bahçesi Zaun'daki ticari işlerin pürüzsüz bir şekilde yürüdüğünden emin olmakla görevli, zarif ve seçkin bir ajandır. Görgü ve para içinde büyümesinin ardından Ferros Hanesi'nin baş istihbaratçısı olmuştur. Görevi ise ailesinin karanlık sorunlarını bir cerrah hassasiyetiyle ortadan kaldırmaktır. Piltover'da hextech kullanan başkaları da olabilir olmasına ama Camille'in başka hiçbir şeye aldırmadan kendini işine adaması yüzünden çoğu kişi, onun bir kadından çok makine olup olmadığını merak eder. Taşıdığı bıçaklar kadar keskin bir zekâya sahip olan Camille; her tür şarta uyum sağlayabilen, kargaşa ve beceriksizliği düzene sokulması gereken şeyler olarak gören biridir.

(P) Pasif Değişken Savunma

Şampiyonlara yönelik normal saldırılar, 1,5-2,5 saniyeliğine hedefin hasar türüne (Fiziksel hasar veya Büyü hasarı) karşı Camille'in azami canının %20'sine eşdeğer bir kalkan sağlar. Bu etkinin 20-10 saniye bekleme süresi vardır.

(Q) İmha Protokolü

Camille'in bir sonraki saldırısı ilave hasar verir ve ilave hareket hızı sağlar. Bu yetenek kısa bir süre içinde yeniden kullanılabilir ve Camille iki saldırısı arasında beklerse büyük oranda ilave hasar verir. Camille'in bir sonraki normal saldırısı 0 ilave fiziksel hasar verir ve hareket hızını 1 saniyeliğine %20/25/30/35/40 arttırır. Bu yetenek sonraki 3 saniye içinde bedelsiz olarak yeniden kullanılabilir.Kullanılan ikinci İmha Protokolü, ilk isabetten en az 3 saniye sonra isabet ederse ilave hasar miktarı %100 artarak 0 olur ve hasarın %0 kadarı gerçek hasara dönüşür.İmha Protokolü kritik vuruş gerçekleştiremez.


Yetenek Bedeli: 25 Mana
Menzil: 325

(W) Keskin Çelme

Camille kısa bir aranın ardından koni şeklindeki bir alana saldırarak hasar verir. Koninin dış yarısında kalan rakipler yavaşlar, fazladan hasar alır ve Camille'i iyileştirir. Camille hazırlanıp hedef alanı biçerek isabet alan hedeflere 65/95/125/155/185 (+0) fiziksel hasar verir.Alanın dış yarısında kalan hedefler 2 saniye içinde azalarak normale dönecek şekilde %90 yavaşlar, azami canlarının %6/6.5/7/7.5/8 (+%0) kadarına eşdeğer fazladan hasar alır ve Camille'i aldıkları hasarın %100 kadarı iyileştirirler. Şampiyonlar dışındaki birimler en fazla 0 Can iyileştirebilir.Keskin Çelme destansı olmayan canavarlara %50 az hasar verir.


Yetenek Bedeli: 50/55/60/65/70 Mana
Menzil: 610

(E) Kanca Atışı

Camille kendini bir duvara doğru çeker ve vardıktan sonra duvardan uzağa atılarak rakipleri havaya savurur. İlk Kullanım: Yüzeye saplanarak Camille'i buraya çeken ve Kanca Atışı'nın 1 saniye içinde yeniden kullanılmasına olanak sağlayan bir kanca ateşler. İkinci Kullanım: Camille duvardan uzağa atlayarak isabet ettiği ilk rakip şampiyonla çarpışır. İndiğinde yakındaki rakiplere 70/115/160/205/250 (+0) fiziksel hasar vererek onları 1 saniyeliğine sersemletir. Rakip şampiyonlara doğru atladığında iki kat fazla mesafe kat eder ve 5 saniyeliğine %40/50/60/70/80 saldırı hızı kazanır.


Yetenek Bedeli: 50 Mana
Menzil: 800

(R) Hextech Ültimatomu

Camille hedef şampiyona doğru fırlayarak hedefini belli bir alana hapseder. Bu esnada normal saldırılarıyla hedefe ilave büyü hasarı verir. Camille kısa süreliğine hedef alınamaz hale gelir ve bir rakip şampiyonun üzerine atlayarak hedefini 4 saniye boyunca hiçbir şekilde kaçamayacağı bir alana hapseder. Hapsedilen rakibe yönelik saldırıları 5/10/15 artı hedefin mevcut canının %4/6/8 kadarına eşdeğer büyü hasarı verir.Hextech Ültimatomu, Camille alandan ayrılırsa sona erer.


Yetenek Bedeli: 100 Mana
Menzil: 475

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları