Son Aranan Sihirdarlar
Caitlyn Şampiyon Simgesi
Caitlyn
Piltover Şerifi
Nişancı

Caitlyn ŞAMPİYONU HAKKINDA

Caitlyn İstatistikleri
Can Değeri 524.4 (Seviye Başına: +80)
Can Yenileme 5.674 (Seviye Başına: +0.55)
Mana 313.7 (Seviye Başına: +35)
Mana Yenileme 7.4 (Seviye Başına: +0.55)
Saldırı Gücü 53.66 (Seviye Başına: +2.18)
Saldırı Hızı 0.1 (Seviye Başına: +4%)
Saldırı Menzili 650
Zırh 22.88 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 325

''Durma, kaç. Sana birkaç dakikalık avans vereceğim.''

Piltover'ın İlerleme Şehri olarak anılmasının bir nedeni de, suç oranının inanılmaz derecede düşük olmasıdır. Gerçi durum her zaman böyle değildi; özellikle tekmaturji araştırmaları için gereken değerli kaynakları ithal eden şehir, her türden haydut ve hırsız için ideal bir hedef oluşturuyordu. Hatta bazılarına göre, Piltover Şerifi Caitlyn olmasaydı şehir çoktan organize suçun esiri olmuştu.

Hextech araştırmalarında çığır açan, zengin bir devlet adamının kızı olarak doğan Caitlyn, henüz 14 yaşındayken babasının eve dönerken saldırıya uğrayıp soyulması üzerine araştırmaya karşı sahip olduğu doğal yeteneğin farkına vardı. O gece babasının tüfeğiyle gizlice evden çıktı ve suç mahallinden iz sürerek hırsızlara ulaşmayı başardı. Ailesi başlangıçta onu bu tehlikeli hobiden uzaklaştırmak için ellerinden geleni yaptı; ancak genç kız uslanmak bilmiyordu. Kızını korumak isteyen annesi, bildiği tek yöntemi uyguladı ve Caitlyn'i hafiyelik ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış tekmaturji ürünü cihazlarla donattı.

Caitlyn kısa sürede büyük ün kazandı; bunda Piltover'daki suçu tek başına yok etmesinin yanı sıra, kısa süre sonra filizlenen büyüleyici güzelliğinin de payı büyüktü. Hiçbir dava gözünü korkutmadı, hiçbir zorluk onu yıldırmadı. Şehir devletindeki en keskin nişancılardan biriydi. Kısa süre sonra Demacia, büyük soygunlar yapan gizemli bir kanun kaçağının yakalanması için Caitlyn'den yardım istedi.

Her suç mahalline süslü bir 'C' harfi yazılı bir kart bırakan bu haydut, Caitlyn'in baş düşmanı haline geldi. Caitlyn hâlâ bu soyguncunun peşinde. Bu takip, güzel şerifi Valoran'ın her köşesine götürdü. Caitlyn yolculuklarında bir yandan yeteneklerini geliştirmenin yollarını ararken bir yandan da elinden kaçmayı başaran tek avın izini bulmasını sağlayacak nüfuzu kazanmaya çalışıyor.

(P) Pasif Tam Kafadan

Caitlyn her birkaç normal saldırıda bir ya da kapana veya ağa yakalanan hedeflere saldırırken hedefini Tam Kafadan vurur. Tam Kafadan vurmak, hedefe kritik vuruş ihtimali ile orantılı ilave hasar verir. Kapana veya ağa takılan rakiplere karşı Caitlyn'in Tam Kafadan vurma menzili iki katına çıkar.

(Q) Piltover Silahı

Caitlyn silahını 1 saniye kurarak, fiziksel hasar veren ve önündekileri delip geçen bir atış yapar. (İlk hedeften sonraki hedeflere daha az hasar verir.) Tüfeği 1 saniye kurarak yaptığı delici ve dar atışla 30/70/110/150/190 (+0) fiziksel hasar verir. Herhangi bir hedefe isabet ettikten sonra atış genişler ve %33 daha az hasar verir. Kapanların açığa çıkardığı hedeflere her zaman tam hasar verir.


Yetenek Bedeli: 50/60/70/80/90 Mana
Menzil: 1250

(W) Yordle Kapanı

Caitlyn ele avuca sığmaz yordle'ları yakalamak için bir kapan kurar. Basıldığında, kapan rakip şampiyonu 1,5 saniyeliğine hareketsiz bırakır ve görünür hâle getirir. Yakalanan rakip şampiyonun 2 saniyeliğine hareketsiz kalmasını ve kısa bir süre görünür hale gelmesini sağlayan bir kapan kurar.Kapanlar 90 saniye kurulu kalır. Aynı anda 3/3/4/4/5 kapan aktif olabilir.Kapana yakalanan rakipler Tam Kafadan vuruşlarından 30/70/110/150/190 (+0) ek hasar alır.


Yetenek Bedeli: 20 MANA
Menzil: 800

(E) 90 Kalibrelik Ağ

Caitlyn hedefini yavaşlatan ağır bir ağ fırlatır. Tüfeğinin tepmesiyle, Caitlyn geri savrulur. Caitlyn geri savrularak bir ağ fırlatır. Ağ 70/110/150/190/230 (+80% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve isabet ettiği ilk rakibi 1 saniyeliğine %50 yavaşlatır.


Yetenek Bedeli: 75MANA
Menzil: 750

(R) Son Koz

Caitlyn sabırla mükemmel atış için nişan alır ve olağanüstü bir menzildeki bir tek hedefe muazzam hasar verir. Rakip şampiyonlar, takım arkadaşlarını korumak için kurşunun önüne atlayabilir. Mükemmel atış için yapılan bir saniyelik hazırlıktan sonra, en fazla 2000/2500/3000 birim mesafedeki bir rakip şampiyona mermi ateşler. Mermi 250/475/700 (+200% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir ama diğer rakip şampiyonlar kendilerini siper ederek merminin önüne atlayabilir.


Yetenek Bedeli: 100 MANA
Menzil: 2000/2500/3000

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları