Son Aranan Sihirdarlar
Brand Şampiyon Simgesi
Brand
İntikam Ateşi
Büyücü

Brand ŞAMPİYONU HAKKINDA

Brand İstatistikleri
Can Değeri 507.68 (Seviye Başına: +76)
Can Yenileme 5.424 (Seviye Başına: +0.55)
Mana 375.6 (Seviye Başına: +42)
Mana Yenileme 8.008 (Seviye Başına: +0.6)
Saldırı Gücü 57.04 (Seviye Başına: +3)
Saldırı Hızı 0 (Seviye Başına: +1.36%)
Saldırı Menzili 550
Zırh 21.88 (Seviye Başına: +3.5)
Büyü Direnci 30 (Seviye Başına: +0)
Hareket Hızı 340

Lokfar diye bilinen uzak bir diyarda, Kegan Rodhe adında denizci bir haydut yaşardı. Meslektaşları gibi, Kegan da dostlarıyla birlikte engin denize açılır ve yollarına çıkacak kadar talihsiz olanların malını mülkünü çalardı. Kimilerine göre bir canavardı; kimilerine göre ise sadece bir insan... Bir gece kutup denizinde yol alırken, ıssız buzullar üzerinde dans eden tuhaf ışıklar gördü. Büyüleyici bir etkiye sahip olan bu ışıklar, ateşin pervaneleri çektiği gibi, denizcileri kendine çekti. Issız buzullara çıkan denizciler, kadim rünlerle kaplı bir mağaraya rastladı. Rünlerin anlamını çözemiyorlardı ama bu, Kegan'ı durdurmadı ve denizci, önden giderek mağaraya girdi. Gördüğü şey, buzdan bir kafesin içerisinde, havada dans eden bir alev sütunuydu. Böyle bir şeyin, hele hele böyle bir yerde yanıyor olması olanaksızdı. Gel gelelim, alevin hareketi, izleyenleri bir sirenin şarkısı gibi büyülüyor, cezbediyor ve esir ediyordu. Diğerleri geride dururken, Kegan, yaklaşıp elini ateşe uzatmaktan kendini alıkoyamadı...

Kegan Rodhe'un hatırladığı son şey bu; çünkü bedeni artık Brand'e ait. Brand, çok eski zamanlardan kalma, belki de Rün Savaşları'nda hayatını kaybetmiş bir yaratık. Eski yazıtlarda adı İntikam Ateşi olarak geçiyor. Tamamen nefret ateşinden oluşan bu yaratığın varlığının tek amacı, insanların ve yordle'ların dünyasını kül etmek. Hiç kimse Brand'in Valoran'a giden yolu nasıl bulduğunu bilmiyor; ama geldiği gibi katliama başladı. Demacian güçleri tarafından alt edilen Brand'in önüne bir seçenek sunuldu: Lig'in sınırları içinde dövüş ya da öl. Doğal olarak, yıkıcı güçlerini Lig'de kullanmaya karar verdi... Şimdilik.

''Burası yanacak; uçuşan küllerle ya da rüzgârın nefesiyle değil, benim intikamımla.''
--Brand

(P) Pasif Alev

Brand'in büyüleri, hedeflerinin alev alarak 4 saniye içinde azami can miktarlarının %2'si kadar büyü hasarı almalarını sağlar. Bu etki 3 defaya kadar birikebilir. Alev, herhangi bir şampiyon ya da büyük canavar üzerinde azami yüke ulaştığında kararsız hâle gelir ve 2 saniye sonra kurbanının etrafındaki devasa bir alana hasar vererek patlar.

(Q) Ateş Topu

Brand, büyü hasarı veren bir ateş topu fırlatır. Hedef önceden alev almışsa, Ateş Topu hedefi 1,5 saniyeliğine sersemletir. Brand, 80/110/140/170/200 (+55% Yetenek Gücü) büyü hasarı veren bir ateş topu fırlatır. Alev: Hedef önceden alev almışsa, Ateş Topu hedefi 1,5 saniyeliğine sersemletir.


Yetenek Bedeli: 50
Menzil: 1050

(W) Alev Sütunu

Brand kısa bir aradan sonra hedef bölgede bir Alev Sütunu oluşturarak bölgedeki rakip birimlere büyü hasarı verir. Önceden alev almış birimler %25 ek hasar alır. Brand kısa bir aradan sonra hedef konumda bir Alev Sütunu oluşturarak etki alanındaki rakip birimlere 75/120/165/210/255 (+60% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Alev: Önceden alev almış birimler Alev Sütunu'nundan %25 ek hasar alır.


Yetenek Bedeli: 60/70/80/90/100 Mana
Menzil: 900

(E) Yangın

Brand güçlü bir patlama yaratarak hedefine büyü hasarı verir. Hedef alev almışsa, Yangın yakındaki rakiplere sıçrar. Brand güçlü bir patlama yaratarak hedefine 70/90/110/130/150 (+35% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Alev: Hedef önceden alev almışsa, Yangın yakındaki hedeflere yayılır.


Yetenek Bedeli: 70/75/80/85/90 Mana
Menzil: 625

(R) Volkan

Brand'in ortaya çıkardığı yıkıcı ateş seli, 5 defaya kadar her sıçrayışında büyü hasarı verir. Bu ateş seli, sıçrarken şampiyonlardaki Alev yüklerini azami değere çıkarmaya öncelik verir. Hedeflerden biri önceden alev almışsa, Volkan bu hedefi kısa süreliğine yavaşlatır. Brand'in ortaya çıkardığı yıkıcı ateş seli, 5 defaya kadar her sıçrayışında 100/200/300 (+25% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Ateş seli, sıçrarken şampiyonlardaki Alev yüklerini azami değere çıkarmaya öncelik verir. Alev: Hedef önceden alev almışsa, Volkan bu hedefi %30/45/60 yavaşlatır.


Yetenek Bedeli: 100 Mana
Menzil: 750

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları