Son Aranan Sihirdarlar
Rengar Şampiyon Tanıtımı

Rengar Şampiyon Tanıtımı

05.04.2017
Şampiyon Tanıtımı

Rengar ormandaki büyük başarıları yüzünden çoğunluk dereceli maçlarda(ranked game) yasaklanma oranı oldukça yüksektir. Çünkü karşı takımı domaine edebilen bir şampiyondur. Karşı takımdaki saldırı gücü taşıyıcısını(Attack Damage Carry) veya yetenek gücü taşıyıcısını(Ability Power Carry) takım savaşlarından silebilen diğer bir anlamıyla takım savaşına sokmayan bir şampiyondur. Erken oyunda bile çok fazla hasarı olması onu diğer ormancılardan bile güçlü bir hale getirir. Ulti yeteneği ve pasifi onun tamamen bir suikastçi şampiyonu olduğunun açık göstergesidir. Suikastçi özelliği sayesindende orman rolünü tamamen yerine getiriyor ve orman favori bir ormancı haline geliyor. Oynarkende zevkli bir şampiyona dönüşmesini sağlıyor.

Oynanış: Rengar yetenek kombosunu bilmeyen arkadaşlar için anlatayım. Rengar yetenek kombosu ultiyi açtıktan sonra Youmu+Q+E+Çarp+Hydra+W olarak kullanılır.

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notlarılol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları