Son Aranan Sihirdarlar
Yeni Warwick - 7.2 Yama Notları

Yeni Warwick - 7.2 Yama Notları

28.03.2017

Merhaba Sayın Sihirdarlar 7.2 Yama notlarıyla karşınızdayız. Sezon öncesi dönemin devamı olan bu yamada gözümüze çarpan en belirgin not bir şampiyonun Rework(Değiştirme) geçirmesi… Peki bu şampiyon kim merakla bekliyorsunuz biliyorum ama değişen şampiyonu aşağıda tanımlayacağız. Ondan önce biraz bu yamadan bahsetmek istiyorum.  Bu yamada Suikastçi sınıfının oyunun ortalarına doğru biraz güçleneceğini söyleyelim. Bunun nedeni ise Zırh Deşmedeki değişimler yüzünden olduğunu söylemek mümkün… Bu arada Kefaret ve Heyulanın Cesaretinin düşürüldüğünü yani başka eşya ve kabiliyetlerin önünün açıldığı görebiliriz. Bence lafı uzatmadan yeni yama bizlere neler getirmiş onları görelim.

Warwick Değişim

(Warwick ile ilgili olan bütün parçalar sitemize eklenicektir.)

Akali

Akali’nin Gölge Dansına gelen bu buff çok etkili olmasa da Akali oynayan arkadaşları bir nebze mutlu etmiştir diye düşünüyorum. Ama herkesin eksi Akali’yi özlediğini biliyorum. O günlerde gelecek diye düşünüyorum.

Darius

Darius bu yamada erken oyun safhası baya kesilmiş büyük bir nerf gelmiş oyunun erken safhasını ilgilendiren bölümüne yani oyunu erken safhalarında “Darius’a üstünlük kurdum zaten bi şey yapamaz.” gibisinden yaklaşıp 1v1 girerseniz sonunuz olur derim. Sadece erken safhayı etkileyen bir durum olması koridor safhasında oyuncuların biraz daha rahatlamasını sağlayacak gibi gözüküyor.

Gragas

Pasifinin iyileştirme özelliğindeki bu artış Gragas’ın ormandaki kampları daha hızlı demeyelim de daha az can kaybı yaşayarak temizlemesine yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Graves

Graves’in hatasından pay çıkarıp düzeltmek yerine eski hatasını e pasifi olarak getirmişler. Çünkü dengelemelerde buna göre yapıldığı için şampiyonu uzun bi bakıma sokmak yerine hatasını pasif olarak kullanmak gayet mantıklı bir seçim olmuş.

Katarina

Katarina’ya gelen bu nerf hasarını pek etkilemeyecek gibi gözüküyor. Yani Kata oyuncuları çok fazla üzülmesin derim ben…

Lulu

Lulu’ya gelen bu buff destek oyuncularının daha hoşuna gidecek. Çünkü rakip Nişancı’yı dürtmeyi ne kadar sevdiğinizi biliyorum. Bu buff bunu fazlasıyla gerçekleştirmenizi sağlayacak gibi gözüküyor.

Master Yii

Master’ın bu özelliğinin hepimiz farkındaydık bunu değiştirmeleri cidden iyi olmuş. Çünkü insanları çileden çıkaran bir şampiyon haline gelebiliyor. Bu değişiklikler işe yarayacak gibime geliyor. Çift Saldırının değişikliğini Lucian’ın pasifine benzetebilir. Çift vuruş attığında ilk vuruşta bir birim katledilirse ikinci vuruşu yakın bir birime vuruyor. Gerçekten iyi olmuş.

Nidalee

Taban can miktarının artması hem ormanda hem de orta koridorda çok işine yarayacak ama genellikle ormanda göreceğiz Nidale’mizi… Vahşi Pusu yeteneği kamplar doğmadan üst üste atabilmesi onun ilk kampı çok hızlı temizlediği gibi görüş sağlamak içinde kullanılabildiği için çok işine yarıyordu. Bunun ortadan kalkması ve sınırlandırılması iyi olmuş. E’sinin vermiş olduğu iyileştirme artmış. Buda onu hem koridorda durmak hem de ilk dönüşünü yapmadan önce fazla kamp temizleyip fazla baskın yapmasını sağlayacak gibi gözüküyor.

Yasuo

Yasuo’da bir hasar düşüşü göreceğiz gibime geliyor, özelliklede oyunun erken safhalarında minyon dalgalarından geçerek rakibi dürtme konusunda çok iyiydi. Bazen hasar almadan bile dönebiliyordu. Bu da insanı çileden çıkarıyordu. Yine çileden çıkaracak gibi gözüküyor ama vereceği hasar azalacak gibi gözüküyor.

Eşyalar

Zırh Deşme

Zırh deşmedeki bu yükselme suikast şampiyonlarının çok hoşuna gidecek ve eşya setlerinden birden fazla zırh deşme eşyasına odaklanacağı gibime geliyor. Suikast oynayan arkadaşlar bu müjdeli habere çok sevinecek.

Draktarr

Gecenin Kıyısı

Hextech

Kefaret

Şövalyenin Adagı

Ekinoks

Buhurdanlık

Ahenk Kadehi

Eşyalardaki bu değişiklikler destekleri biraz üzecek ama suikastcileri sevindirecek haberler…

Sihirdar Vadisi

Sihirdar Vadisi

Kabiliyetler

Heyulanın Cesareti

Büyüler

Hayalet

İstemci Düzenlemesi

İstemci Düzenlemesi

Giderilen Hatalar

Giderilen Hatalar

Yeni Gelen Kostümler

Gönül Avcısı Lucian

Gönül Avcısı Lucian

Gönül Avcısı Quiin

Gönül Avcısı Quiin

Renk Paketleri

Renk Paketi 1

Popstar Ahri Renk Paketi

Renk Paketi 2

Prestijli Le Blanc Renk Paketi

7.2 yama notları buraya kadar. Bir daha ki yama notlarında görüşmek üzere değerli okuyucular...

-ByRengar

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları