Son Aranan Sihirdarlar
Yeni Şampiyon: Ornn

Yeni Şampiyon: Ornn

06.08.2017

7.15 yamasını geride bırakmamıza az bir süre kala Ornn adlı şampiyonun geleceği duyuruldu. Henüz yeni gelen Kayn'ın taksidi bitmedi diyenleri duyar gibiyim. Korkmayın 7.18 veya 7.17 yamasında gelecek diye düşünüyoruz. Ornn'un yayınlanan fragmanında dikkat çekici bir şiir yer alıyor. Yeni gelecek olan şampiyonun Freljord bölgesinden olması bekleniyor. Gölge Cellat Kayn dediğimiz gibi Ornn için ise Dağ Demircisi Ornn diyeceğiz. Bazı kişilere göre Dağ Demircisi olduğu için ve Braum ile aynı bölgeden geldiği için "Braum adlı şampiyonun kalkanını Ornn yaptı." söylentileri ortalıkta dolanıyor fakat şu an için bu konu netlik kazanamadı.


Ornn Adlı Yeni Şampiyonun Detayları

Şu an görsel olarak herhangibi görüntü yok. Sadece Ornn ile ilgili bir video bulunuyor. Ondada bir şiir bulunmakta. Ornn destek bir şampiyon olarak karşımıza çıkabilir fakat tank olacağı şu an kesin.

7.14 yamasında Kayn'ı vadide görmüştük. Bir süre sonra gelmesi planlanan Ornn'u 7.17 veya 7.18 yamalarında geleceğini düşünüyoruz. 2 haftada bir yeni yama geldiğini düşünürsek yaklaşık 2 ay sonra Ornn vadide olacak...

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları