Son Aranan Sihirdarlar
Xin Zhao Güncellemesi

Xin Zhao Güncellemesi

23.07.2017

Bu aralar gözlerden ırak kalan Xin Zhao, değişime gidecek. Yeni yetenek setlerini göreceğimiz Xin Zhao Rework ile sahnelere geri dönecek. Peki bu değişimden sonra Xin Zhao için neler değişecek? Neler olacak? Nasıl bir şampiyon göreceğiz.

Xin Zhao Değişiyor

Bu tarz şampiyonlar taşıyıcı şampiyonlara gerek takım savaşlarında gerek normal savaşlarda fazlasıyla hasar veriyor. "Tekledi!" derken buluyorsunuz kendinizi. Böyle şampiyonlar genellikle ormanda tercih ediliyor ve ani baskınlarda kullanılması tercih ediliyor. Yeni Xin Zhao Nasıl Olacak? sorumuza cevabı Riot Games çalışanı REAV3 verdi. Yetenekleri tamamen değişecek gibi duruyor.

Xin Zhao Değişiklikleri

Yetenek setinde önemli değişiklikler göreceğiz bu kez. Xin Zhao adlı şampiyon rakibe atlama, alan etkili ulti ve havaya zıplatma yeteneklerine sahip olmasına rağmen bekleme süresine girdiğinde büyük sıkıntılar yaşamakta ve rakiplerine gerekli cevabı verememekte. İlk olarak W yeteneğinde güncelleme alacak. W yeteneğinde bilindiği üzere pasifi sayesinde her üçüncü vuruşunda kritik şansı sağlıyor ve Xin Zhao'nun iyileşmesine olanak da sağlıyordu. Aktif olarak ise W'nun şampiyona saldırı hızı kazandırıyor olduğunu biliyoruz.

Riot Games Basit Şampiyon İstemiyor

Riot Games şirketi League of Legends için yaptığı son güncellemelere dair bakıldığında anlaşılan o ki basit kullanıma sahip şampiyonları oyunda istemiyor. Bunları ise oyundan def etmek yerine yetenek seti güncellemesi ile yeniliyor. Xin Zhao adlı şampiyon ise bunlardan biri ve açıklamara göre W yeteneğine getirilecek güncelleme "CounterPlay" oynama tarzına katkıda bulunacak. Şu an Riot Games tarafından verilen bilgiye göre W yeteneği hakkında bir değişiklik görebiliyoruz. Yakında Xin Zhao hakkında yeni haberler duyabilir, görebiliriz. Sizinle yenilikleri paylaşmaktan gurur duyuyoruz...

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları