Son Aranan Sihirdarlar
TBF 2017 19 Ağustos'ta Ülker Sports Arena'da!

TBF 2017 19 Ağustos'ta Ülker Sports Arena'da!

17.07.2017

League of Legends Türkiye kapsamında Şampiyonluk Ligi bulunuyor. Takımlar kıyasıya mücadele ediyor ve sürekli geçtiğimiz yıllardada bu çetin ceviz geçen karşılaşmalara tanık olduk. Kalbin durma noktasına gelmesini sağlayan karşılaşmaların heyecanı içimizi sarmadı değil. Peki ya bu sene Türkiye Büyük Finali 2017'de neler olacak?

Türkiye Büyük Finali 2017 Ülker Sports Arena'da Oynanacak

Geçtiğimiz sene Türkiye Büyük Finali 2016 karşılaşmasını Ülker Sports Arena'da seyretmiştik. Bu sene de Türkiye Büyük Finali 2017 aynı şekilde Ülker Sports Arena'da gerçekleşecek. Binlerce kişi ile birlikte yaşanacak olan bu tarihi ve mükemmel gösteri şimdiden büyük heyecanla bekleniyor durumda. Yıl boyunca mücadele eden takım ve oyuncuların bu heyecanıda azımsanamaz durumda tabii ki.

Geçtiğimiz sene Türkiye Büyük Finali 2016'da öyle güzel bir seramoni vardı ki izleyenleri mest etmişti. Güzel bir gösterinin ardından iki takım kozlarını vadide seyircilerin karşısında paylaşmıştı. Acaba bu sene de bu güzellikte bir gösteri izleyebilecek miyiz?

 

Türkiye Büyük Finali Biletleri Satışları

Riot Games Türkiye biletlerin hemen tükendiğine tanık olunca farklı bir yol izlemeye karar vermiş. Biletler parça parça satılacak. İlk önce bir kısmı ve daha sonra bir kısmı satışa sunulacak. League of Legends Biletleri biletix tarafından satışa sunulacak. İlk parti biletler 19 Temmuz 2017 Çarşamba günü satışa sunulacak. Saat 12:30'dan itibaren bilet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Riot Games Türkiye aynı zamanda korsan biletciliği bir nebze önlemek adına kişi başı 4 adet bilet satılacağını bizlere duyurdu. Unutmayın sadece 4 adet bilet satın alabilirsiniz.

Eğer ilk bilet satışını kaçırırsanız üzülmeyin çünkü TBF 2017 karşılaşması için Riot Games Türkiye'nin biletleri ikiye ayırdığını söyledik. İlk biletlerin tükenmesinin ardından diğer biletlerin satışının ne zaman başlayacağı konusunda bilgilendirme yapılacak.

Türkiye Büyük Finali'nde Hangi Takımlar Bulunacak?

League of Legends Türkiye Şampiyonluk LigiŞu an için bu soruya yanıt vermek çok zor. Net bir şey söylenemiyor fakat ligdeki durum göz önünde bulundurulursa CREW çok hızlı bir yükselişe geçti. Performansları göz doldurmakta. SuperMassive ve Dark Passage'dan ümidimiz kalmadı diyebiliriz, bu sene finale kalmaları zor görünüyor. 1907 Fenerbahçe'de iyi bir başlangıç yaptı. AURORA da TBF adaylarından diyebiliriz.

League of Legends TBF 2017 biletleri biletix tarafından 19 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 12:30'dan itibaren satışa sunulacak. Şimdiden dört gözle TBF 2017 heyecanını bekliyoruz. Şimdiden iki takıma da başarılar dileriz...

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları