Son Aranan Sihirdarlar
Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali Biletleri Satışa Çıktı!

Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali Biletleri Satışa Çıktı!

31.03.2017

Bu yıl 22 Nisan'da gerçekleşecek olan 2017 yılı Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali (KMF) için biletler satışa sunuldu. İstanbul Volkswagen Arena'da oynanacak olan 2017 ilk kış mevsimi büyük finalinin kıyasıya bir mücadeleye sahne olacağı muhtemel. League of legends tutkunuysanız biletinizi 24 Mart tarihinden itibaren Biletix üzerinden Kış Mevsimi Finali olarak satın alabileceksiniz.

Kış Mevsimi Finali 2017 İstanbul Volkswagen Arena'da!

League of Legends Türkiye'de yılın ilk büyük finaline sayılı vakit kala, yapılacak olan mücadelenin biletleri satışa konuldu. Türkiye'de binlerce mevcut LoL tutkunu biletler için şimdiden akın etmeye başlamış durumda. Diğer yıllarda olduğu gibi büyük bir heyecan yaşatacağı aşikar olan bu önemli karşılaşmanın sonucu şimdiden League of Legends tutkunlarını heyecanlandırıyor. Çetin bir şekilde geçen Kış Mevsimi karşılaşmaları sonrası finale kalan iki takım, espor dünyasının İstanbul Volkswagen Arena'daki bu önemli sezon finalinde karşı karşıya olacak.

Geçtiğimiz sene aynı tarihlere yakın Beşiktaş.OyunHizmetleri vs SuperMassive karşılaşmasına tanık olmuştuk. Bu karşılaşmayı izlerken heyecan dorukta ve pür dikkat gerek internet yayınlarına gerekse biletimizi alıp arenada kendilerini izlemiştik. Karşılaşmanın ilk etabını SuperMassive takımı 1-0 öne geçerek tamamlamıştı. Arkasından Beşiktaş bir beraberlik yakalamış fakat sonrasında sönük bir maç sonucu elde etmişti. SupperMassive takımı 2016 yılı Kış Mevsimi finalinde 3-1 Beşiktaş.OyunHizmetleri'ni mağlup etmişti. Aynı zamanda kupayı kaldırarak "KMF 2016 Şampiyonu SuperMassive" nidalarını duymuştuk. Bilirsiniz ki şimdilerde FABFABULOUS kış mevsimi ödülleri kapsamında en değerli oyuncu seçildi.

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları