Son Aranan Sihirdarlar
Şampiyon Değişiklikleri - 7.6 Yama Notları

Şampiyon Değişiklikleri - 7.6 Yama Notları

30.03.2017

League of Legends eski yamalardaki uğraşlarına devam ediyor diyebiliriz. Gözümüze en çok çarpan şey Galio'nun yeni hali olucak gibi duruyor. Bunun dışında Miss/Varus/Aatrox gibi şampiyonlarında yeniden üstünde duralacak. Lafı fazla uzatmadan hemen yama notlarına geçiyoruz.

Galio Yama Güncellemesi

Galio'nun yeni hali için içerikler sayfamıza eklenecektir.

Aatrox

Aatrox'un ultisi yeniden değişim görmüş. Dirildikten sonra ki W yeteneğinin üçüncü vuruşları yine devrede olacak ve artık dirildikten sonra kan kuyusu tamamen dolu şekilde olacak. Aatrox geçen yamadaki ufak eksiklikleri giderilmiş. Bu oyuncular için mutlu bir haber iyi oyunlar dilerim.

Chogath

Chogath'inde ultisi yenilendi. Artık minyonlardan kazandığı yük 1 arttı ve yük başına daha fazla can kazanıyor. Dev ve ihtişamlı Chogathler bizleri bekliyor.

Fiddle

Güzel bi değişiklik olmuş özellikle W yeteneğine bayıldım. W attıktan sonra eğer odaklanma bozulur yada bozmak zorunda bırakılırsa W yeteneğinin kalan süresi bekleme süresinde azalmaya yol açıyor. Q yeteneğininde mesafesi artmış. Güzel bir buff olmuş.

Gnar

Mega Gnar ve Mini Gnar artık can yenilenmesi aynı kalıcak Mini de neyse Mega da o olacak. Birde Mega E yeteneğinde iken diğer yetenekleride sıraya alabilir.

Miss Fortune

Miss Fortune geçen yamadan da hatırlayabiliceğiniz üzere bir yerinden kesilip bir yerine verilmişti. Durumlar değişti tabiki de bu sefer Q yeteneğine verdikleri kiritiğin üzerine hasar artışı koyarak durumları baya değiştirdi. Miss geri dönüyor ve bunu durduramayacağız gibi geliyor.

Orianna

Orianna artık E yeteneği attığı dost şampiyon öldüğünde top olduğu yerde kalıyor. Buda artık kendi üstümüze yanlışlıkla ulti atma derdini ortadan kaldırıyor. İyi olmuş daha gerçekçi bir hal almış.

Quınn

W yeteneğini kullandığında gelen saldırı hızı arttı ve ulti kullanıldığında hava saldırısının hasarı azaldı.

Varus

Varus'un Q yeteneği marazı tetiklediği halinde bekleme süresi azalmaya bağlı olarak azalıyordu. Artık her zaman stabil 4 saniye olarak azalacak.

Kabiliyetler

Kan Hırsı

Sihirdar Vadisi

Sihirdar Vadisi

İstemci Güncellemesi

İstemci Güncellemesi

Giderilen Hatalar

Giderilen Hatalar

Yakında Gelecek Olan Kostümler ve Renkler

Kostümler

Mö Mö Alistar

Pug'Maw

Oyuncakton

Süper Kennen

Renkler

Dino Gnar

Dino Gnar Renk Paketi

Mö Mö Alistar

Mö Mö Alistar

Miyavkai

Miyavkai

Parti Canavarı Amumu

Parti Canavarı Amumu

7.6 yama notları buraya kadar. Bir daha ki yama notlarında görüşmek üzere değerli okuyucular...

-ByRengar

 

 

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları