Son Aranan Sihirdarlar
Şampiyon Değişiklikleri - 7.3 Yama Notları

Şampiyon Değişiklikleri - 7.3 Yama Notları

28.03.2017

Bu yamada geçen yamadan Zırh Deşme üzerine kurulmuş düzeni bu yamada göze batan şampiyonları Nerflemişler gibi gözüküyor. İyi olmuş diyebiliriz. Çünkü bize zaman vermiyordu bir kaç şampiyonlar şimdi biraz daha iyi olucak gibi hissediyorum. Bakalım hangi şampiyonlar nerflenmiş, hangi şampiyonlar bufflanmış sözü fazla uzatmadan gelin birlikte bakalım…

Camille

Q yeteneğinin hasarının düşmesi iyi olmuş. Çünkü koridor safhasında tutulamayan bir şampiyondu. Gerek ultisiyle, gerek diğer şampiyon yetenekleriyle çok can sıkıyordu nerflenmesi zaten bekleniyordu. İyi olmuş RİOT işini yapıyor diyebiliriz.

Ivern

Daisy’ye nerf gelmesi çok çok iyi olmuş. Oyun içinde görevleri yaparken Ejder veya Baron alırken Daisy’ye tanklatılması takıma büyük avantaj sağlıyordu. Fazla zırh ve büyü direnci olduğu içinde karşı takımın ona hasar vermesi zorlaşıyor. Onla uğraşırken kulelerinizi veya inhibitörünüzü kaybedilebiliyor. Güzel bir nerf olmuş açıkçası artık Ivern’u sahalarda fazla görmeyiz gibime geliyor.

Jayce

Jayce’ın nerflenmesi süper olmuş bir çok etken bakımından baya güçlü bir şampiyondu keşke uzun menzillideki Q’sunada nerf gelseydi ama bunla yetinicez artık…

Khazix

Kha’Zix nerf yemesi hepimizi mutlu etmiştir tabi Kha’Zix oynayanlar hariç aslında oynamadıkları zaman karşılarına gelince nefret ettiklerini biliyorum. Q’suna nerf gelmesi direkt hasarının düşmesini sağlamıştır.

LeBlanc

Bu nerf sadece oyunun erken safhasında etkili olacak gibi gözüküyor. Oyunun sonlarına doğru LeBlanc’ın o mütiş hasarını yine hissedeceğiz. Ama erken safhalarda rakip oyuncuya biraz daha fırsat tanımak istemişler.

Malzahar

Malzahar’ın Hiçlik Haşereleri cidden insanı delirten yeteneklerden biriydi. Çok can sıkıyordu. Hem hasarı, hem hızları insanı çileden çıkarıyordu. Bunu düzeltmeleri iyi olmuş. Malzahar baya düşecek gibi gözüküyor.

Rengar

Rengar’a gelen bu nerf beni derinden yaraladı. Rengar League Of Legends’a adım attığından beri her sezon aralıksız nerf yiyen bir şampiyon haline dönüştü. Ama durdurmayı bir türlü başaramıyorlar bu şampiyonumuzu… Ama gerekli olduğunu biliyordum. Erken safhalarda hızlı artan saldırı gücü ve yeteneklerinin hasarı var. Birde üstüne defansif özellikler eklenince tam bir ölüm makinesine dönüştü. Bunu kapatmışlar olsun sağlık olsun yine durduramayacaksınız.

Tristana

Tristana’nın çok azda olsa bufflanması onu metaya sokabilir gibi gözüküyor. Bence güzel olmuş azda olsa buff yüzü görmüş.

Vi

Çok az nerf yemesi Vi’yi durdurmayacak gibi gözüküyor. Bence çok güzel bir ormancı, yetenekleriyle takıma çok şey katıyor. Başarılarının devamını görmek istiyoruz.

Vladimir

Vladimir bayadır sahalardan uzaktı bakalım bu buffları onu metaya sokacak mı hep birlikte göreceğiz. Bence giremeyecek gibi gözüküyor. Çünkü orta koridordaki rakipleri onu orta koridorda tutamayacak hale geldi.

Zyra

Zyra’nın yediği bu nerf alt koridordaki durumları değiştirecek gibi gözüküyor. Dürtme potansiyeli çok yüksek oluyordu. Belki bu nerfü onu koridor safhasında biraz durdurur.

İstemci Güncellemesi

İstemci Güncellemesi

Giderilen Hatalar

Giderilen Hatalar

Yeni Gelen Kostümler

Kanlı Ay Diana

Kanlı Ay Diana

Kanlı Ay Jhin

Kanlı Ay Jhin

Kanlı Ay Talon

Kanlı Ay Talon

Kanlı Ay Twisted Fate

Kanlı Ay Twisted Fate

7.3 yama notları buraya kadar. Bir daha ki yama notlarında görüşmek üzere değerli okuyucular...

-ByRengar

 

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları