Son Aranan Sihirdarlar
Merak Edenler için: Yeni Urgot

Merak Edenler için: Yeni Urgot

11.07.2017

Şimdi sizlerle yeni urgot konusunu ele alacağız. Bugünlerde yıllardan değişmesini beklediğimiz Urgot'un yenileme işlemini sizlere duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki Urgot yıllardır köşelerde bir yerlerde oynanmayı unutmuş. Diğer karakterler cicili bicili güzel görüntü ve efektlere, animasyonlara sahipken Urgot öylece gariban gariban köşede kalmıştı.

Karşınızda Yeni Urgot

Eski bir Noxus celladı olan Urgot, gücün ne olduğunu bildiğini düşünürdü; ancak Swain'in ihanetine uğramasının ardından kendini Zaun'un madenlerinde zincire vurulmuş bir köle olarak buldu. Burada gücün yeni bir şekli olan acıyı keşfetti. Kaos ve ıstırabın onu daha güçlü kıldığını bilen Urgot ikisine birden kucak açıyor. Artık vücudu makinelerle güçlendirilmiş hâlde ve Noxus birileri tarafından yönetildiği sürece ona gücün hakim olamayacağını biliyor. Zaun'un liderlerini yok etmeyi amaçlıyor ve hayatta kalmayı başaran kişilere şu düsturu aktarıyor: Yöneticiler yoktur, yalnızca hayatta kalanlar vardır. -Riot Games

Yetenekler

 

Pasif Dehşet Saçar
Pasif: Dehşet Saçar

Urgot'un bacaklarından biriyle aynı yönde saldırması hâlinde bu bacak ileriye doğru alevler saçarak koni şeklindeki bir bölgedeki düşmanlara fiziksel hasar verir ve ardından bacak bekleme süresine girer. Birkaç saniye içerisinde art arda yapılan vuruşlar giderek daha az hasar verir.

 

Pasif Dehşet Saçar
Q: Çürüten Bomba

Hedeflenen noktaya yakınındaki rakiplere fiziksel hasar veren ve onları yavaşlatan bir bomba fırlatır.

 

Pasif Dehşet Saçar
W: İmha

Urgot bir kalkan kazanır, kilitlendiği rakiplere öncelik vermek şartıyla en yakınındaki hedefe hızla ateş açar ve eğer mümkünse Dehşet Saçar yeteneğini tetikler. Urgot, ateş ettiği sırada daha yavaş hareket eder ama dışarıdan gelen yavaşlatma etkilerine karşı direnç kazanır.

Urgot bu süre boyunca şampiyonlar dışındaki birimlerin üzerinden geçebilir ve normal saldırılarını kullanamaz.

 

Pasif Dehşet Saçar
E: Horgörü

Urgot seçilen yönde hücum eder. Bir rakip şampiyona isabet etmesi hâlinde onu yakalar ve kendi bedeninin diğer tarafına fırlatır. Rakibe hasar verir ve ona kilitlenir.

Şampiyonlar dışındaki birimler, Urgot'un hücumu sırasında ezilmeleri hâlinde hasar alır ve kenara savrulur.

 

Pasif Dehşet Saçar
R: Ölümden Beter

Urgot isabet ettiği ilk rakip şampiyona saplanan bir hex-delgi işareti fırlatır, ardından şampiyona kilitlenir, fiziksel hasar verir ve onu yavaşlatır.

Eğer hedef delgi ona saplıyken belli bir can değerinin altına düşerse Urgot Ölümden Beter'i yeniden kullanarak hedefi sindirir ve yavaş yavaş kendine doğru çekmeye başlar. Hedef kendisine ulaştığında da onu infaz eder. Rakip şampiyon yeteneğin ikinci kısmı sırasında hedef alınamaz ve bu etki yalnızca Urgot'u katlederek sonlandırılabilir.

Eğer Urgot hedefini infaz etmeyi başarırsa etraftaki diğer tüm rakipleri dehşete kapılır.

 

Eh iyi veya kötüde olsa Urgot'un değişmesine sevindik açıkcası. Umarız yeni urgot sizlere güzel anlar ve güzel skorlar yaşatır. Gerçi şimdi herkes merakla Urgot sahibi olacak ama. Olsun...

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları