Son Aranan Sihirdarlar
League of Legends'a Emojiler Geliyor!

League of Legends'a Emojiler Geliyor!

17.08.2017

League of Legends çalışanları ilginç bir güncelleme getiriyor! Emojiler...

League of Legends geliştirici blogunda yayınlanan blog yazısına göre yakında bizleri oyunda emojiler karşılayacak. Oyunda çeşitli olaylara tepkimizi çoğunlukla uyarı atarak gösteriyorduk. Sanırım bundan sonra bir çoğumuz emojileri kullanır. Sahi ya kullanır mıyız? Çeşitli emojilerin oluşturulabileceği hatta emojiler ganimet kısmı gibi bir pencerede olacak. Oyun için çeşitli emojilerinizi seçebileceksiniz.

League of Legends emoji

League of legends emoji

League of Legends blogunda ne amaçla bunu projeye dahil ettiklerini açıklamaya çalışmışlar. Şöyle diyorlar; "Hedefimiz oyunda yazışmadan daha fazla duygularınızı belli etmeniz ve söylemek istediklerinizi daha iyi takım arkadaşlarınıza ve karşı takıma aktarmanızdır."

Buradan anlaşılan şu ki Riot Games oyuncuların oyuna dalıp gitmemelerini ve diğer oyuncularla münaşakalarını sürdürmelerini istemekte. Aynı zamanda Riot Games oyunda tam takım savaşında emojilerin spamlanmasını yani arka arkaya durmadan yollanmasını engellemek için bir takım çalışmalar yürütüldüğünden bahsetmiş. Geleceği kesin olmasada bu gelişmeyi sizlere taşımalı ve sizi haberdar etmeliyiz diye düşündük. Şu an PBE sunucusunda uygulanmış olan bu güncelleme büyük bir fark yaratabilecek gibi duruyor. Yıl sonuna kadar oyuna tam anlamıyla dahil edilmesi planlanmayan emoji paketini acaba League of Legends oyuncuları sevecek mi?

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları