Son Aranan Sihirdarlar
Bizim Takımlar Rift Rivals'ın ilk gününde Moskova'da Döktürdü

Bizim Takımlar Rift Rivals'ın ilk gününde Moskova'da Döktürdü

07.07.2017

Rift Rivals Türkiye Şampiyonluk Ligi ile Rusya Ligi arasındaki kapışma başladı. Temsilcimiz SuperMassive takımı günü dört galibiyetle kapattı.

BAUSuperMassive eSports 1 - 0 Virtus.pro

62 dakika boyunca açılış karşılaşmalarını izlediğimiz Rift Rivals'de SuperMassive takımı LCL şampiyonu Virtus.pro'yu geçerek ilk galibiyetini aldı. Erken oyunda Virtus.rpo Blitzcrank ile yaptığı rotasyonla öne geçti. Rus tarafı bu üstünlüğe sahip olmasına rağmen durumu kendi aleyhine çeviremedi. Aldıkları dört baron dahi oyunu Virtus.pro'ya yetmedi. Minyon ittirmeyi ve bir türlü sonuca varamayan rakibine karşı hayretle bakan SuperMassive takımı kendi üssünde yapılan savaşı kazandı ve karşılaşmayı kazanan taraf oldu. İşin iyi tarafı bu turnuva Türkiye aleyhine geçecek gibi duruyor, pek rakibimiz yok. SuperMassive erken oyunda yapacaklarına dikkat etmeli. Çünkü hala geri düşme problemi yaşamaktalar.

Oyunfor.CREW 1 – 0 Vaevictis Esports

CREW takımından beklenmeyen bir performans gördük ve Vaevictis Esports takımını mağlup ederek evine yolladı. Rakibin Swain tercihiyle biraz dengemiz bozulsa da kısa sürede oyunumuzu toparlayarak Vadi'de kontrolü ele geçirdik. Crew 32. dakikaya geldiğimizde Baron'u katlederek oyunu sona erdirdi. Mojito 5-0-12'lik Olaf oynayışıyla büyük beğeni topladı.

1907 Fenerbahçe Espor 1 - 0 M19

Kurduğu güçlü kadroya rağmen aradığı sonuçlara bir türlü ulaşamayan M19'un kötü performansı Rift Rivals'ta da sürüyor. Fenerbahçe karşısında nefes alamayan M19, Rus izleyicilerin yüzünü düşürdü. Üzüntüye boğdu. Move adlı oyuncumuza Elise şampiyonunu bırakan rakip bedelini ağır ödedi.

Haritanın her yerine baskı kuran, oyunu domine eden Move karşılaşmayı 3-0-10 skoruyla tamamladı. Alt koridorda VicentVega ve Likrit berbat bir maç geçirdi. Thresh ve Kalista ikilisiyle M19 alt koridorunu yok eden Padden ve Japone oyunun odak noktası haline geldi...

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları