Son Aranan Sihirdarlar
2017 Kış Mevsimi En İyileri Belirlendi

2017 Kış Mevsimi En İyileri Belirlendi

04.04.2017

2017 yılının Kış Mevsimi sezonunun sonlanmasına çok az kaldı. Oyuncular karşılaşmalarda streslerini ve çabalarını ortaya koymuştu. Riot Games Türkiye ekibi tarafından sezon boyunca belirli oyuncular takip edildi ve ödüllendirildi. Daha önceki ödüllerden HWA Takımından Xico, "Mevsimin Çaylağı", yine HWA takımından Trix "En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu" olarak seçilmişti. SuperMassive'in yıldız oyuncusu fabFabulous’u ise "Mevsimin En Değerli Oyuncusu" olarak zirvede görmüştük. Riot Games Türkiye Kış Mevsimi Finali'ne çok az bir süre kala yine ödülleri açıkladı. Ödül kazanabilmek için oyuncuların mevsim boyunca en az 8 hafta mücadelede bulunmuş olması gerekiyordu. Oylamalar halk,juri ve koçlar ile yapıldı. Böylelikle ödüller oyuncularını buldu. Buna göre Şampiyonluk Ligi 2017 Kış Mevsimi Ödülleri şu şekilde;

 

Asım Cihat "fabFabulous" Karakaya geçenlerde zaten Mevsimin En Değerli Oyuncusu ödülüne layık görülmüştü.
Birincilik alacağına kesin gözle bakılıyordu. Gösterdiği performans ile bu mevsimde diğerlerinden farklı olduğunu kanıtlamış oldu. Oylama sonuçları ile birinci oldu.

Galakticos Ormancısı k0u

Galakticos'un çeyrek finale gitmesini sağlayan k0u, ormanda hünerlerini mükemmel bir şekilde gösterdi. Halk oylamasında ikinci çıkmasına rağmen jüri ve koç oylaması ile mevsimin en değerli oyuncusu oldu.

1907 Fenerbahçe Frozen

1907 Fenerbahçe Espor takımında Orta Koridorda forma giyen Frozen, bu sezon gösterdiği mükemmel performansı ile halkın gözüne girdi. Orianna, Ryze ve Syndra ile marifetlerini vadide çok iyi gösterdi. Tüm oylar ile sezonun en iyileri arasındaki yerini aldı.

Zeitnot(Nişancı) SuperMassive

SuperMassive takımında yeni forma giymeye başlayan Zeitnot, ciddi bir yükseliş ile espor takipçilerinin gözüne girmeyi başardı. Kış Mevsimi'nde diğer nişancılar onu pek zorlamadı. Zeitnot, tam bir görev adamı olmayı başarıyor!

Dumbledoge (SuperMassive Destek Oyuncusu)

SuperMassive takımında destek rolünde oynayan "taşıyıcı destek" ünvanlı oyuncudur kendileri. İki yıldır şampiyonluk liginin yıldız oyunucusu konumunda. Dumbledoge halk,jüri,koç oylaması ile ödüller arasında yerini aldı.

Exorant (Koç) SuperMassive

Yaşanan bir kaç olaydan sonra Beşiktaş.OyunHizmetleri takımından ayrılan Exorant, soluğu SuperMassive takımında alarak müthiş bir performans yakaladı. Takımın şu anki başarılarına dışardan tam anlamıyla baktığımızda ne kadar başarılı ve oyuncuları adapte eden bir koç olduğunu görebiliyoruz. Romanyalı Koç jüri,halk,koç oylarının hesaba katılması ile ligin en iyi koçu olmayı başardı.

Ödül alan tüm oyuncuyu ve Koç Exorant'ı tebrik ediyoruz. Umarız ki başarıları devam eder. Kış mevsimini dört gözle beklerken takdire şayan performanslar heyecanımızı daha fazla arttırıyoruz olsa gerek, yerimizde duramıyoruz!

Yazıyı Paylaş:

Benzer Yazılar

lol rehberler, league of legends haberler, lol meta, meta şampiyonları, league of legends şampiyonlar, lol yama notları